NY Islanders – Calgary 2:4 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 1:2 (kon.) | Philadelphia – Colorado 3:1 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:2 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:2 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.)
Tampa Bay – Toronto 1:4 (kon.) | Florida – Detroit 1:3 (kon.) | St. Louis – Boston 3:2 (po pr.)
Minnesota – Nashville 3:2 (po pr.) | LA Kings – Columbus 2:1 (po pr.)
Tampa Bay Lightning
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
Toronto Maple Leafs
cz Piatok 07.02.2014, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

To už je pro dnešek opravdu vše, já se na vás těším při servisu zpravodajství z olympijských her, které začínají již dnes v podvečer zahajovacím ceremoniálem! Příjemné časné páteční ráno vám přeje Petr Dejnožka. (04:24:55)

Tři hvězdy utkání:
    1. Jonathan Bernier (TOR) 33 zákroků, 1 gól, 97,1 %
    2. Troy Bodie (TOR 0+0
    3. Ondřej Palát (TBL) 1+0

Československá stopa v utkání:

Ondřej Palát (TBL) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:16
    Radko Gudas (TBL) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:51, v čase 58:17 obdržel trest do konce utkání za hrubost

Statistiky zápasu:

střely: 34:36
    vhazování: 44:22
    hity: 17:21
    trestné minuty: 16:16
    přesilové hry: 0/1 – 0/1

Končí zajímavé utkání, ve kterém se radují hosté z Toronta. Ti zejména díky posledním dvěma třetinám vyhráli 4:1 a do tabulky si připisují před olympijskou pauzou další dva body.

60:00

59:03
    Domácí to ještě zkusí bez brankáře!

58:17
    Zde je rozdělení trestů, je to poměrně zajímavé. Radko Gudas (TBL) a Tim Gleason (TOR) si odnesli trest do konce utkání, hromadně po dvou minutách dostávají oba brankáři, za hosty Jonathan Bernier a za domácí Cedrick Desjardins. Kromě nich ještě dvě minuty za hrubost dostávají Phil Kessel a J.T. Brown. Nakonec z toho všeho vychází přesilová hra Tampy Bay.

58:17
    Nikolaj Kuljomin v přerušené hře přijel ke střídačce soupeře a něco na ni začal pokřikovat. Závěrečné okamžiky duelu budou ještě zajímavé.

58:17
    Radko Gudas s Timem Gleasonem okamžitě zamířili do kabiny, tam je to nad slunce jasné. Uvidíme, jak to rozhodčí vyřeší dále.

58:17
    Rozhodčí nyní rozdělují tresty, rozhodně jich nebude málo...

58:17
    Brown se dostal do samostatného úniku a při zakončení tvrdě sestřelil Berniera! Hosté vyvolali bitku, do které se přes celé hřiště chtěl přijet zapojit také Desjardins, toho však rozhodčí zastavil. Hlavní roli tam hráli Tim Gleason a Radko Gudas!

57:08
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Tah hrát bez brankáře však domácímu týmu ani náhodou nevyšel, Kessel ve středním pásmu narazil TYLEROVI BOZAKOVI, který kousek za červenou čarou trefil odkrytou branku Tampy Bay – 1:4! Asistence: Phil Kessel.

56:49
    Domácí trenér již nyní odvolává brankáře, Tampa Bay to zkusí v šesti!

56:39
    Tyler Brodie prověřil pozornost Desjardinse, brankář domácích si na jeho střele smlsl lapačkou.

55:46
    Střelu Hedmana z ostrého úhlu Bernier ukryl do lapačky a daroval tím domácím vhazování v útočné třetině.

55:14
    St. Louis nyní schytal několik tvrdých úderů od protihráčů, všechny byly v rámci pravidel, sudí tak trestat nebudou.

54:24
    Nazem Kadri se snažil v leže zamést puk do sítě, Desjardins se ale dokázal namáčknout na pravou tyčku včas. Na nějaký velký závěrečný tlak Tampy Bay to zatím ani náhodou nevypadá, po většinu času se hraje před brankou Lightning.

54:03
    Maple Leafs měli další příležitost na navýšení vedení, Lupul obdržel kotouč na prostor kruhů, střelou zápěstím ale nechal vyniknout náhradního brankáře Desjardinse.

53:33
    Phil Kessel postupoval s Jamesem Van Riemsdykem do přečíslení dva na jednoho! Nejprve se snažil přihrát, puk se mu ale vrátil, díky čemuž napodruhé napálil levou tyč!

52:21
    Hosté si nyní sami zavařili několika nepřesnostmi, nakonec však dokázali složitou situaci vyřešit.

51:45
    Desjardins ukryl do své náruče střelu Gardinera, následuje reklamní přestávka.

50:28
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí dokázali začarovanou branku Toronta pokořit a necelých deset minut před koncem snižují na rozdíl jediné branky! Rychlý protiútok domácích povýšil na šanci milimetrovou přihrávkou St. Louis, jenž vyslala do samostatného úniku ONDŘEJE PALÁTA! Český útočník sám před Bernierem nezaváhal a vykřesal pro domácí drobnou naději – 1:3! Asistence: Martin St. Louis a Tyler Johnson.

49:16
    Do konce zápasu přece jen zbývá ještě přes deset minut, stihnout se toho dá hodně. Tampa se snaží rozjet další útočnou akci, ta ale končí nepřesnou přihrávkou ve středním pásmu.

48:10
    O vítězi dnešního zápasu je v tuto chvíli s největší pravděpodobností rozhodnuto! Náhradní brankář Desjardins si rozhodně nevybírá nejlepší třetinu. Po nepřesném vyhození se puk dostal na modrou čáru, odkud ho na branku vyslal Gunnarsson. Jeho ránu sice brankář Lightning vyrazil, následnou nepovedenou dorážku JAMESE VAN RIEMSDYKA si smolně vlastní nohou srazil do sítě – 0:3! Asistence: Carl Gunnarsson a Phil Kessel.

47:27
    Hra se v posledních vteřinách velmi kouskuje, střelu Sala od modré nyní Bernier raději vytěsnil až do ochranné sítě.

47:21
    Toronto je nyní pod silným tlakem, zmírnit se ho snažení vyhozením přes všechny čáry na icing.

47:02
    Vzápětí si Jonathan Bernier připisuje další zákrok, od modré čáry ho sice nahození Crombeena vystrašilo, nadvakrát ho ale dokázal ukrýt ve své lapačce a hru přerušit.

46:53
    Další přerušení přináší komerční pauzu. Hrdinou dnešního mače je jednoznačně brankáře Bernier, který pochytal již sedmadvacet pokusů soupeře a táhne svůj tým k důležitým dvěma bodům. Domácí však mají ještě něco málo přes třináct minut a svoji kůži jistě nedají lacino.

46:27
    Zápas nám znovu začíná nabírat na tempu, domácí se snaží udělat něco s nepříznivým výsledkem. Zatím se jim to ale příliš nedaří.

46:04
    Bozak mohl definitivně rozhodnout, z bezprostřední blízkosti však trefil pouze tyč domácí svatyně!

44:48
    Ranger se s ničím nerozpakoval a vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se tak vrátí před Berniera.

44:17
    Toronto nyní předvedlo několik sporných zákroků, domácí se ani nyní úvodní přesilové hry dnes večer nedočkali.

43:40
    Hedman má dnes střeleckou, na branku soupeře vysílá jednu střelu za druhou. Většina z nich se ale zastaví až na mantinelu za brankou.

42:19
    A pro hosty je to rázem o mnoho veselejší! Blesková útočná akce Maple Leafs skončila na hokejce JAY MCCLEMENTA, který dokázal překonat brankáře Desjardinse obdobou Forsbergovy kličky – 0:2! Asistence: David Clarkson.

41:45
    Hosté se snaží odpovědět na úvodní tlak Tampy, střela Kuljomina ale také skončila mimo.

40:44
    První střelu třetí části vyslal domácí Viktor Hedman, mezi tři tyče ji však vměstnat nedokázal.

40:01

Do třetí části nenastoupí mezi domácími tyčemi Ben Bishop, kvůli zranění ho nahradí Cedrick Desjardins!

přesilové hry: 0/0 – 0/1

Ve druhé části jsme se přece jen dočkali změny skóre, blíže k vítězství mají zatím hostující hokejisté. Domácí se snaží o zvrácení stavu, nicméně v zakončení jim nepřeje štěstí, navíc proti nim stojí vynikající Bernier, který drží ambice Maple Leafs hodně vysoko. Rozhodnout se může ve třetí třetině, která začne zhruba v 3:32.

40:00

39:18
    Kuljomin z rychlé protiakce o rameno Bishopa poslal puk do ochranné sítě, hosté se snaží dohrát druhou dvacetiminutovku co nejdále od vlastní branky.

38:33
    Během posledních sta vteřin se jedná již o třetí zakázané uvolnění domácích, Torontu tato situace nad míru vyhovuje.

38:05
    Thompson od levého mantinelu nahazoval před branku na teč, jeho pobídku však nikdo ze spoluhráčů nevyslyšel.

37:19
    O deset vteřin později se situace do puntíku opakuje.

37:09
    Nahození Carleho bylo ještě před červenou čarou, rozhodčí musí odpískat zakázané uvolnění.

36:01
    Radek Gudas také přispěl do tlaku Tampy Bay střelou, od modré čáry však trefil pouze skrumáž hráčů před brankou Toronta.

35:32
    Nejprve Martin St. Louis a o zhruba deset vteřin později Tyler Bozak měli na hokejkách góly, ani jeden se ale neraduje! Prvního jmenovaného znovu skvěle vychytal Bernier, samostatný únik Bozaka skončil střelou nad branku!

34:59
    Matthew Carle nevěděl, co s kotoučem, a tak se napřáhl a tvrdě vystřelil. Puk zaduněl o betony Berniera a skončil v rohu kluziště.

34:45
    Na straně druhé se dokázal do střelecké pozice uvolnit Nikolaj Kuljomin, vedl si ale naprosto stejně jako jeho ruský kolega před necelou minutou před brankou Toronta – minul.

33:50
    Kučerov napoprvé trefil bránícího Phaneufa, opakovaná rána již skončila mimo tři tyče.

32:39
    Zdá se, že hosté nikam dopředu nespěchají. Zpozorovat jsme to mohli z akce Kadriho, který raději nahodil od červené čáry a jen opatrně dojížděl nahozený kotouč. Vzápětí se již zatáhl zpět do obranné linie.

31:50
    Phaneufova rána nadělala Bishopovi velké problémy, americký brankář ve službách Lightning nakonec dokázal vše zvládnout s bravurou.

31:33
    Na druhé straně je přechod do pásma v podání Maple Leafs ukončen ofsajdem.

31:14
    Tampa Bay se evidentně snaží něco dělat s nepříznivým stavem, soupeř však oproti první části velmi vylepšit svoji hru v obraně.

30:46
    Domácím hokejistům nyní nevyšel přechod do pásma, a tak se dočkáme reklamní přestávky. V polovině řádné hrací doby jsou na tom o něco málo lépe hráči Toronta, kteří zásluhou Raymonda vedou nejtěsnějším možným způsobem.

30:06
    Nepřesná rozehrávka Toronta znamená icing a vhazování před Bernierem.

29:44
    Cote v rozmezí patnácti vteřin dvakrát prověřil pozornost Berniera, ani jednou se mu ale dnes neomylného brankáře Maple Leafs na švestkách nachytat nepovedlo.

29:03
    Brewer svoji střelu nasměroval pouze do nohou Kessela, domácí musí zakládat další útočnou akci z vlastní třetiny.

28:37
    Vzápětí mohl přidat druhou branku Phil Kessel, který si vzal puk ve středním pásmu a za pomocí svých parťáků se dostal až do obrovské šance. Na svoji střelu tahem z prostoru kruhů měl spoustu času, Bishop ji však dokázal udržet ve své výstroji!

28:16
    Hosté jsou rázem na koni a snaží se ještě více srazit Lightning na kolena. Joffrey Lupul svoji ránu z levého kruhu nasměroval do připravené Bishopovy rukavice.

27:57
    Máme zde úvodní zápletku v podobě změny skóre, jako první se v dnešním duelu prosazují hosté! Nikolaj Kuljomin chytrou přihrávkou našel našlápnutého MASON RAYMONDA, jenž se dvěma rychlými kroky dostal za obranu a vstříc brankáři nezaváhal! Udělal mu bekhendovou kličku a poté poslal puk nekompromisně pod víko – 0:1! Asistence: Nikolaj Kuljomin a Morgan Rielly.

27:02
    Další útočnou akci Tampy Bay přerušilo postavení mimo hru, čeká nás buly ve střední třetině.

26:52
    Martin St. Louis krátce po vhazování umístil puk přímo do lapačky hostujícího Jonathana Berniera.

26:49
    J. T. Brown se na straně druhé objevil osamocen před brankářem, mohl si téměř vybrat, kam pošle kotouč, k jeho smůle ale tahem vypálil nad branku! Co dnes hráči obou celků nepromění, to je až k udivení!

25:59
    Domácí se dlouho nemohli dostat ze soupeřova sevření, Torontu však při zakončení nepřálo štěstí.

25:33
    Phil Kessel vyslal svůj projektil mimo tři tyče, Maple Leafs však zůstanou s kotoučem v útočné třetině.

24:55
    Tampa Bay se dopustila zakázaného uvolnění.

24:23
    Na druhé straně čaroval pro změnu Bernier, tvrdou ránu Sala vyrazil pouze ke Coteovi, jehož dorážka z bezprostřední blízkosti skončila na pravém betonu hostující jistoty!

23:44
    Domácí mohou nyní děkovat Bishopovi! Nenápadná útočná akce nejprve skončila jedovatou a hlavně skrytou střelou Clarksona, kterou se pokoušel dorážet přes ležícího Bishopa do branky Nazem Kadri! Zkušený brankář však změnu stavu nepovolil!

22:54
    J. T. Brown obkroužil branku soupeře a zasunul kotouč k bližší tyči. Jeho plánovanou radost mu ale zkazil dalším kvalitním zásahem Jonathan Bernier.

22:09
    Maple Leafs se nyní zuby nehty snaží udržet v útočné třetině, proti přesile hráčů Tampy však Lupul s Kadrim neuspěli.

21:45
    Hedman z podobné pozice dopadl naprosto stejně, opět nás čeká vhazování po pravé ruce Berniera.

21:09
    Purcell poslal svoji střelu od levého mantinelu přímo do hrudi hostujícího gólmana, ten si připsal na své konto dnešní desátý úspěšný zákrok.

20:41
    Stejně jako v první části vstoupili i do té druhé aktivněji domácí, Bernier prozatím zasahovat nemusel.

20:01

Radko Gudas (TBL) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:28
    Ondřej Palát (TBL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 6:50

střely: 9:12
    vhazování: 13:2
    hity: 6:10

Viděli jsme velmi zajímavou úvodní část, která se dá rozdělit na dvě poloviny. V prvních patnácti minutách hráli lépe domácí, jenž si vytvořili několik kvalitních šancí a hned několikrát nechali vyniknout Berniera. V posledních pěti minutách však hosté vyslali na Bishopa deset střeleckých pokusů a hlasitě si řekli o vedení. Před námi je jistě ještě zajímavých čtyřicet minut hry, druhá část začne asi v 2:34.

20:00

19:03
    Závěr první části přináší obrovské tempo, Bishop si připisuje další zákrok proti ráně Phila Kessela.

18:20
    Nikolaj Kuljomin o chvíli později postupoval sám na brankáře, pokusil se roztáhnout brankáři nohy a zasunout puk mezi ně. Bishop ale prostor mezi svýma nohama dokázal pokrýt a zabránil tím nejhoršímu!

17:45
    Přesilová hra poněkud hosty nakopla a ti se nyní snaží o otevření střeleckého účtu! Carl Gunnarsson si z pozice obránce udělal výlet do útočné třetiny a samostatnou akcí se dokázal dostat až do velké příležitosti! Jeho první prudkou ránu z mezikruží mu Bishop vrátil, ani následné dorážky ale v síti Tampy Bay neskončily!

16:59

16:31
    Phil Kessel nyní vymyslel perfektní křižnou přihrávku na volného Gardinera, který z první napálil beton přesouvajícího se Bishopa. Vzápětí se útočník Maple Leafs ještě dostal k dorážce, ani tentokrát ale nezamířil do černého!

16:03
    Hostům se nedaří v přesilové hře usadit před brankářem Bishopem, Lightning se brání doslova bravurně.

15:34
    Dion Phaneuf napřáhl od modré čáry, jeho dělová rána však mířila příliš vysoko. Tampa se následně osvobodila.

14:59
    Toronto poprvé v duelu dokázalo zatlačit svého soupeře před jeho branku a ihned to přináší své ovoce v podobě přesilové hry. Na trestnou lavici putuje Radko Gudas (TBL), jenž se proti Raymondovi provinil nedovoleným bráněním.

14:29
    Pět minut před koncem úvodního dějství přichází další komerční přestávka. Domácí mají v dosavadním průběhu duelu jednoznačně navrch a pokud to takto půjde dál, bude jen otázkou, kdy se dočkáme první branky dnešního zápasu.

13:54
    Po delší době opět zahrozilo Toronto, střela Tima Gleasona od modré čáry však výraznější potíže domácímu gólmanovi nenadělala.

13:24
    Rvát vlasy si nyní může také Nathan Thompson! Domácí útočník se po chytré zadovce svého spoluhráče dostal do obrovské šance, nikým nebráněn ale napálil puk pouze do hrudi vyjetého brankáře Berniera!

12:40
    St. Louis pronikl po pravé straně a centrovanou přihrávkou hledal před brankou Ondřeje Paláta. Ten jen o centimetry na letící kotouč nedosáhl.

11:49
    Hosté dělají v defenzívě zbytečné chyby v rozehrávce a prakticky darují puky zpět na hokejky hráčů Tampy. Ti ledabylost Toronta zatím potrestat nedokázali.

11:11
    Hra se v posledních minutách hodně kouskuje, další přerušení padá na vrub icingu Toronta.

11:03
    Tampa Bay se velmi dlouho drželo v útočné třetině, spíše však honilo kotouč po rozích a do střelecké pozice se nedostalo. Následně se hra přerušuje pro Riellyho přihrávku rukou.

09:49
    Mason Raymond se obtočil kolem branky Lightning a pokusil se zasunout kotouč k tyči. Bishop se však stihl včas přesunout a po deseti minutách hry si připsal úvodní zákrok večera.

09:13
    Marc Barberio měl na hokejce vedoucí branku Tampy Bay! Najel si úplně nehlídaný na levou stranu, se štěstí se k němu dostal kotouč, složitá střela z první mu ale nesedla, a tak domácí útočník minul prázdnou branku Maple Leafs! Při hostech nyní stáli všichni svatí.

08:31
    V rychlé jízdě Viktor Hedman příklepem přestřelil branku Toronta, hosté se následně dokázali osvobodit.

08:09
    Na straně Maple Leafs se píská zakázané uvolnění, Bishop je stále bez jediného zákroku.

07:14
    Formace vedená Palátem si zatím počíná v útočném pásmu velmi suverénně, Toronto si s nimi evidentně neví vůbec rady.

06:59
    Puk se třepotá v ochranné síti za brankou Tampy Bay, hra je tedy opět přerušena.

06:42
    Toronto si po téměř sedmi minutách hry ještě nevystřelo, Lightning mají na svém kontě čtyři střelecké pokusy, které byly opravdu velmi nebezpečné. Pokračovat budeme po reklamním brejku.

05:58
    Nepřesná rozehrávka Tampy Bay znamenala první zakázané uvolnění v dnešním zápase, po delším čase se hra stěhuje před Bishopa.

05:29
    Teddy Purcell táhl protiútok dva na jednoho, místo přihrávky volil střelecký pokus, který Bernier zlikvidoval vynikajícím zákrokem! Naděje hostí v dosavadním průběhu závisí pouze na jejich zatím skvěle chytajícím brankáři!

04:55
    Finský Filppula udělal kličku na útočné modré čáře, což vystavilo jeho najíždějící si spoluhráče do postavení mimo hru.

04:03
    Ondřej Palát také přispěl do převahy domácího týmu tvrdou střelou, jeho příklep však Bernier vytěsnil mimo tři tyče.

03:34
    Maple Leafs v začátku hrají hodně pasivně a pouze se snaží přežít střídající se útok Tampy Bay jeden za druhým. Zatím se jim to poměrně daří.

03:03
    Coteho nahození od modré čáry končí v náruči Berniera, vhazovat se bude po jeho levici.

02:43
    Na druhé straně se do stoprocentní příležitosti dostal Nikita Kučerov! Ruský hráč se z ničeho nic dostal až před brankáře Berniera, jeho následná prudká rána tahem jen o centimetry přeplachtila břevno hostující branky!

02:02
    David Clarkson zakončil nadějně vyhlížející protiútok Toronta prudkou střelu příklepem těsně mimo pravé tyče Bishopovy klece.

01:39
    Filppula chytrou přihrávkou hledal v předbrankovém prostoru někoho ze spoluhráčů, jeho pobídku ale nikdo v domácích barvách nevyslyšel.

01:11
    Nahození ze středního pásma od Hedmana skončilo až v ochranné síti, Tampa Bay se tak musí vrátit zpět do neutrální zóny.

00:49
    Domácí vstoupili do duelu aktivněji a ihned se usadili na soupeřově polovině, Toronto se jen s obtížemi snaží vymanit z tlaku.

00:32
    Jako první se o překonání hostující brankáře pokusil Matthew Carle, tvrdou ranou zpoza levého kruhu ale přestřelil svatyni Maple Leafs.

00:01

Oba celky již pomalu nastupují na ledovou plochu, očekávané klání odstartuje už za několik málo minut.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Desjardins) – Salo, Hedman, Gudas, Carle, Brewer, Barberio – St. Louis, Johnson, Palát – Purcell, Filppula, Killorn – Kučerov, Pyatt, Brown – Crombeen , Thompson, Malone

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Franson, Rielly, Gleason – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kuljomin, Kadri, Lupul – Clarkson, McClement, Raymond – Orr, Smithson, Bodie

Rozhodčí: Charron, Joannette – Nowak, Shewchyk.

Tampa Bay je na tom o něco málo lépe, konkrétně o tři body, navíc má ale o dva odehrané zápasy méně. Forma Lightning není příliš oslnivá, z posledních čtyř zápasů vydolovali pouhé dva body. Oba celky spolu změřily síly před osmi dny, tehdy byli na ledě Toronta úspěšnější domácí v poměru 3:2.

Toronto Maple Leafs po skvělém začátku soutěže začalo poměrně hodně ztrácet a velmi dlouho se zdálo, že vypadne z postupové osmičky. Nyní se již pád Toronta ustálil, začínající vzestup tří výher v řadě v posledním duelu ukončila nečekaná porážka 4:1 s celkem Floridy. V současné době se Maple Leafs drží na pátém místě své konference, na devátou příčku mají však náskok pouhých čtyř bodů.

Hokejisté z evropských lig se již začínají slétávat do ruské Soči, nicméně to nemění nic na tom, že program nejprestižnější ligy světa pokračuje. Proti sobě se dnes ve velmi očekávaném zápase postaví hráči Tampy Bay Lightning a Toronta Maple Leafs! Mírně favorizováno je domácí mužstvo, ve kterém se bude chtít před olympiádou vytáhnout také dvojice českých hráčů – Radek Gudas a Ondřej Palát.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Petr Dejnožka

Góly a asistencie: 51. Palát (Louis, Johnson) – 28. Raymond (Kuljomin, Rielly), 43. McClement (Clarkson), 49. Van Riemsdyk (Gunnarsson, Kessel), 58. Bozak (Kessel)

Tampa Bay Lightning: Bishop (41. Desjardins) – Gudas, Carle, Salo, Hedman, Brewer, Barberio, Cote – St. Louis, Johnson, Palát – Purcell, Filppula, Killorn – Kučerov, Pyatt, Brown – Crombeen , Thompson, Malone
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Ranger, Rielly, Gleason – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kuljomin, Kadri, Lupul – Clarkson, McClement, Raymond – Orr, Smithson, Bodie

Rozhodca: Charron, Joannette – Nowak, Shewchyk