Getafe – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Real Betis – Osasuna 1:2 (kon.) | Espanyol – Real Madrid 0:1 (kon.)
Levante – Malaga 1:0 (kon.)
Levante UD
1:0 (1:0)
Malaga CF
Nedeľa 12.01.2014, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencia) • Španielska LaLiga

86
    Domáci kouč sa rozhodol ešte výraznejšie vystužiť zadné rady. Namiesto záložníka Rubéna Garcíu príde obranca Héctor Rodas.

78
    Bernd Schuster sa púšťa do vabanku. Namiesto Tissoneho totiž prichádza útočník Juanmi. Oplatí sa tento risk?

63
    Krátko nato striedajú i hostia. Ihrisko opustí nevýrazný Portillo a na jeho miesto príde stredopoliar z Pobrežia Slonoviny Bobley Anderson.

62
    Výborne hrajúci Andreas Ivanschitz opúšťa ihrisko. Okrem gólovej asistencie vyprodukoval i niekoľko sľubných streleckých pokusov. Na jeho miesto príde Pedro Ríos.

46
    Domáci urobili v polčasovej prestávke jednu zmenu. Namiesto Sérgia Pinta príde Camarasa. Uvidíme, ako zafunguje toto striedanie.

34
    Nepríjemnosti Andalúzanov pokračujú. Pre zranenie musí trávnik opustiť defenzívny líder Weligton. Na jeho miesto príde Flávio Ferreira.