Bologna – CFC Janov 1:0 (kon.) | Sampdoria – Parma 1:1 (kon.) | Sassuolo – Fiorentina 0:1 (kon.)
Turín – Chievo 4:1 (kon.) | Bergamo – Juventus 1:4 (kon.) | Hellas Verona – Lazio 4:1 (kon.)
AS Rím – Catania 4:0 (kon.) | Inter – AC Miláno 1:0 (kon.)
Inter Miláno
1:0 (0:0)
AC Miláno
Nedeľa 22.12.2013, 20:45 • San Siro - Miláno • Talianska Seria A

90+3
    Zápas bude mať ešte škaredú dohru, AC získalo po faule na Kaká priamy kop, no Muntari to s nervami neustál a napadol protihráča, za čo mu hlavný rozhodca okamžite ukazuje červenú kartu.

87
    Balotellimu sa nepáčila dlhá oslava gólu domáceho celku, za čo sa šiel posťažovať hlavnému rozhodcovi. Ten jeho pripomienky ohodnotil žltou kartou.

71
    V druhom polčase sa roztrhlo vrece so žltým kartami. Za posledných desať minút prichádza už štvrtá. Za faul ju vidí Rolando.

67
    Ďalším potrestaným hráčom žltou kartou je za faul Juan. AC bude zahrávať priamy kop.

62
    Hlavný rozhodca Mazolleni sa už s hráčmi prestáva maznať, za ďalší faul vidí žltú kartu de Jong.

59
    Žltú kartu vidíme aj medzi domácimi hráčmi, za faul ju vidí Guarín.

45+2
    V nadstavenom čase ešte budú môcť domáci hráči udrieť, Guarín si na rohu pokutového územia vypýtal faul, za čo vidí Constant aj žltú kartu.