Gent – Brugge 1:3 (kon.) | Liége – Anderlecht 1:1 (kon.)
Standard Liége
1:1 (0:1)
R.S.C. Anderlecht
cz Nedeľa 22.12.2013, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a oba týmy odchází s jedním získaným bodem. Zápas skončil stejným poměrem jako v prvním vzájemném utkání a to 1:1. Hosté vedení v druhé půli neudrželi, domácí Standard ve svém tlaku nepolevil a v 55. minutě se prosadil Batshuayi. I nadále byli domácí aktivnější, ale druhý gól již vstřelit nedokázali. Asi od 70. minuty se hra stala ne příliš pohlednou a větší šanci bylo možno zahlédnout jen stěží. V závěru se rozdali ještě tři žluté karty, nic víc se už nestalo a zápas skončil již zmiňovanou remízou 1:1. Dnes je to ode mě vše, užijte si večer a někdy zase na shledanou. (19:58:26)

90+1
    Ozturkův faul je podle hlavního rozhodčího také hodný žluté karty.

90
    Mitrovič se postrkoval s Oparem a oba za to vidí žlutou kartu.

88
    Ani rohový kop Lutyšských nebyl nikterak nebezpečný, míč proletěl bez jakéhokoliv dotyku celým vápnem.

86
    Domácí drží balón na svých kopačkách, ale přes zeď v podání obrany RSC se nemůžou stále dostat.

82
    Praet spadl na zem po souboji s Oparem ve vápně, sudí ale penaltu neodpískali.

80
    Přímý kop i na straně druhé, hosté pro změnu nastřelili zeď.

79
    Ten ale podcenili a nedostali se ani k zakončení.

78
    Praet fauluje a domácí mají k dispozici přímý kop.

74
    Momentálně se hraje z jedné strany na druhou a větší šance na hřišti nejsou k vidění.

71
    Dochází k dnešnímu prvnímu střídání, ze hřiště odchází De Sart a na jeho místo přichází Ozturk

69
    Batshuayi v ofsajdu.

67
    Mitrovič dostal přihrávku na hraně malého vápna, dokázal se tělem prosadit v souboji s obráncem Lutychu a naslepo vystřelil, Kawashimovu bránu netrefil jen o vlásek.

65
    M'Poku to zkusil přímo na bránu, ale přestřelil.

64
    Gillet ze zadu fauloval M'Poku a je potrestán žlutou kartou, před domácími stojí zajímavý přímý kop asi z 25ti metrů.

61
    De Sart zatáhl Praeta za dres a je potrestán žlutou kartou.

60
    Je za námi čistá hodina hraní, stav je vyrovnaný 1:1 a domácí Standard stále vyvíjí větší útok.

55
    Standard právě vstřelil branku!
    M'Poku našel krásnou přihrávkou ve vápně osamoceného BATSHUAYIE TUNGU, který se s velkým nadhledem otočil a nedal Protovi sebemenší šanci.

54
    Mitrovič se pokusil v rychlém běhu v otočce o přihrávku patičkou, ale míč pouze naservíroval připravenému hráči Lutychu.