Espanyol – Valladolid 4:2 (kon.) | Getafe – Barcelona 2:5 (kon.) | Bilbao – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Vigo – Osasuna 1:1 (kon.) | Valencia – Real Madrid 2:3 (kon.)
Celta Vigo
1:1 (1:1)
Osasuna Pamplona
Nedeľa 22.12.2013, 21:00Španielska LaLiga

Stretnutie sa nám skončilo medzi Celtou Vigo a Osasunou Pamplona. Hoci hostia išli do vedenia, domáci ešte v prvom polčase dokázali odpovedať presným zásahom Rafinha, ktorý im tam zabezpečil jeden bod.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa a pekné sviatky. (22:52:03)

90+2
    Prebieha nám už nadstavený čas, pri lopte domáci, no nič nenasvedčuje tomu, že by sme mali vidieť ich druhý gól.

90
    Hosťujúci Cejudo ešte uvidí žltú kartu.

89
    Punal vyslal veľmi nebezpečnú strelu na bránu a Yoel ju na poslednú chvíľu dokázal chytiť.

88
    Ale pozor, hostia budú zahrávať štandardnú situáciu, z celkom solídnej pozície.

87
    Postupujúcim časom domáci vyvíjajú na súpera čoraz väčší tlak, uvidíme ich druhý gól?

85
    Domáci kombinovali pred šestnástkou súpera, no vlastnou nepresnosťou sa o loptu pripravili. To nám začína prebiehať posledných 5 minút druhého polčasu.

83
    A je tu posledné striedanie v tíme Celta Vigo. Z ihriska odchádza Augusto Fernández, na jeho miesto príde Bermejo.

81
    Domáci zahrávali štandardku, k lopte sa postavil kto iný, ako Nolito, no ten triafa iba priestor, kde stojí Andrés Fernández, najmä vďaka nemu, je stav stále taký, aký je.

80
    Domáci stále kombinujú na polovici súpera, no nejakú vyloženejšiu šancu si vypracovať nedokážu.

78
    Hostia striedajú aj po druhýkrát. Z ihriska odíde Armenteros, nahradí ho Onwu.

77
    Domáci sa teraz musia brániť. Z ojedinelej útočnej akcie vybojovali hostia rohový kop, ten však nezahrali najideálnejšie a lopta končí v bezpečí.

75
    Do lopty sa oprel Nolito, no ani tento jeho pokus zhruba z 20 metrov nekončí za Fernándezovým chrbtom.

73
    Striedanie v tíme hostí. Z ihriska odchádza Torres, na jeho miesto príde Oier

72
    Jeho center posiela obrana hostí do bezpečia. Skóre sa tak stále nemení.

71
    Domáci sú stále pri chuti. Teraz si vybojovali rohový kop, ten bude zahrávať zrejme Nolito.

71
    Máme tu striedanie v domácich radoch. Ihriska opúšťa Krohn- Dehli, na jeho miesto príde López.

70
    Prebieha nám posledných 20 minút stretnutia stav je stále nerozhodný 1:1, no treba dodať, že viac z hry majú domáci.