Kerkrade – Amsterdam 1:2 (kon.) | Groningen – Nijmegen 5:2 (kon.) | GA Eagles – Utrecht 2:1 (kon.)
Eindhoven – Den Haag 2:0 (kon.)
PSV Eindhoven
2:0 (2:0)
HFC ADO Den Haag
cz Nedeľa 22.12.2013, 16:30 • Philips Stadion • Holandská Eredivisie

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek adventní neděle a krásné Vánoce. (18:26:19)

PSV si tak připisuje důležité tři body do tabulky Eredivisie.

PSV Eindhoven šlo jednoznačně od začátku zápasu za vítězstvím v dnešním zápase. O své výhře rozhodl Jurgen Locadia již v prvním poločase. Druhá půle nepřinesla nic převratného, domácí fotbalisté kontrolovali hru a hosté to měli v deseti velmi těžké. V nastaveném čase mohl porážku zmírnit stoper Beugelsdijk, který zahrával penaltu a dokonal zmar hostí a neproměnil!

90 + 3
    K té se postavil Beugelsdijk a neproměnil! Brankář Zoet tak zřejmě udrží čisté konto!!

90 + 2
    Bruma sestřelil van Duinena a rozhodčí odpískal penaltu.

90 + 2
    Penalta pro Den Haag!

90 + 1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámce hrací doby.

90 + 1
    Beugelsdijk zfauloval Mahera, což znamená volný přímý kop pro PSV.

90
    Willemsův centr do šestnáctky byl příliš dlouhý.

89
    Všichni hostující hráči jsou uzamčeni před svým pokutovým územím a vzdorují tlaku PSV.

88
    Arias si narazil s Maherem a ten prováhal ideální čas ke střele a tak jej o míč připravil Wormgoor.

87
    Locadia vystřelil z dvaceti metrů a jeho dělovka skončila jen těsně mimo! Brankář de Zwart se jistě slušně protáhl.

86
    Bakkerovi odskočil míč za postranní čáru. Vhazování pro PSV.

85
    Maher poslal míč do pokutového území, ale tam jej dokázala odklidit obrana Den Haagu.

84
    Roh Eindhovenu.

83
    PSV zápas očividně pouze dohrává, nikam se příliš neženou a hosté zřejmě nemají dostatek sil na to, aby dokázali ještě něco udělat s dnešním zápasem.