Omsk – Nižnekamsk 4:2 (kon.) | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Čerepovec – Riga 0:1 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
A. Mytišči – Lev 0:4 (kon.) | S.Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Doneck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Záhreb – Novokuzneck 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
KHL Medveščak Záhreb
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Metallurg Novokuzneck
Piatok 01.11.2013, 19:30 • Dom Sportove, Záhreb (Chorvátsko) • KHL

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím KHL Medveščak Záhreb.
    Rozhodujúci a zároveň jediný gól domácich si na svoje konto pripísal RYAN VESCE, ktorý zneškodnil gólmana Hovinena s veľkým prehľadom.

V úvode samostatných nájazdov bol úspešný domáci Vesce, ktorý prekonal gólmana Hovinena! (1:0)

53:05
    Tréner Novokuznecku si vyžiadal oddychový čas!

53:05
    Medveščak si zahrá v početnej výhode. Hosťujúci Galimov si odchádza sadnúť na dve minúty za podrazenie.

49:23
    Novokuzneck si zahrá v početnej výhode. Domáci Walker si odpyká dvojminútový trest za podrazenie.

46:56
    Metallurg Novokuzneck dal gól!
    Hostia ukázali svoju útočnú formu a opäť dokázali vyrovnať! Tentokrát sa gólovo presadil DAMIR ŽAFJAROV, ktorý svojou delovkou nedal gólmanovi Dekaničovi ani najmenšiu šancu na úspešný zákrok.

44:42
    Medveščak Záhreb dal gól!
    Domáci sa dostávajú do vedenia v presilovej hre! Po skvelej prihrávke od Ellisona sa k zakončeniu dostal MARK KATIČ, ktorý bez problémov prekonal bezmocného gólmana Sorokina. Asistenciu si pripisuje Matt Ellison.

43:32
    Medveščak si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť McLean.

39:30
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Domáci obranca Carle si odchádza sadnúť na dve minúty za podrazenie.

38:05
    Domáci si zahrajú krátku presilovú hru o dvoch mužov. Na dve minúty si za napadnutie odchádza sadnúť hosťujúci Galimov.

37:36
    Tréner Medveščaku Záhreb si vyžiadal oddychový čas!

36:24
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Novokuznecký hráč Veličkin si odpyká dvojminútový trest za seknutie.

33:06
    Hostia sa dostali do hernej pohody a poriadne prekvapili domácu defenzívu! Vyrovnávajúci gól za Novokuzneck vsietil po samostatnom úniku DAMIR ŽAFJAROV! Asistencie si pripisujú hráči Jegor Martynov a Rafael Achmetov.

31:56
    Hostia ukázali svoju silu v prekvapivom momente, no napokon skórujú v oslabení! Po parádnej prihrávke od Achmetova sa k zakončeniu dostal ANSEL GALIMOV, ktorý bez problémov prekonal gólmana Dekaniča. Asistenciu si pripisuje Rafael Achmetov.

30:47
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúci Žafjarov si odchádza sadnúť na dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

30:20
    Domáci sa dostávajú do dvojgólového vedenia! Po skvelej prihrávke od Ryana sa k zakončeniu dostal METT ELLISON, ktorý nedal gólmanovi Sorokinovi žiadnu šancu na úspešný zákrok. Asistenciu si pripisuje Michael Ryan.

27:35
    Novokuzneck si opäť zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Martinovič.

24:43
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Domáci Walker si odpyká dvojminútový trest za držanie.

13:52
    Domáci sa dostávajú v presilovej hre do vedenia! Po skvelej prihrávke od Fostera sa do zakončenia dostal JONATHAN CHEECHOO, ktorý svojou delovkou nedal gólmanovi Sorokinovi žiadnu šancu. Asistencie si pripisujú hráči Kurtis Foster a Mett Murley.

12:18
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Nazarov.

Góly a asistencie: 14. Cheechoo (Foster, Murley), 31. Ellison (Ryan), 45. Katič (Ellison), rozh. náj. Vesce – 32. Galimov (Achmetov), 34. Žafjarov (Martynov, Achmetov), 47. Žafjarov

KHL Medveščak Záhreb: Dekanič (Vasiljevič) – Martinovič, Carle, Švarný, Foster, Popovič, Katič – Thomas, Cheechoo, Murley – Vesce, Ryan, Ellison – Walker, Murray, Bjorkstrand – Glumac, Koren, Kane – Jessiman
    Metallurg Novokuzneck: Sorokin (Hovinen)– Giroux, Mäntylä, Martynov, Arzamascev, Aksjonenko, Kanarskij, Dydykin, Skutar – McLean, Valuiskij, Kosourov – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Veličkin, Vyglazov, Kartajev – Turukin, Mitrjakov, Nazarov.

Rozhodca: Vladimír Baluška, Ildar Safiullov – Roman Menšich, Ivan Sazonov