Omsk – Nižnekamsk 4:2 (kon.) | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Čerepovec – Riga 0:1 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
A. Mytišči – Lev 0:4 (kon.) | S.Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Doneck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Záhreb – Novokuzneck 4:3 (1:0 po s.n.)

59:43
    CSKA už len kontrolujú hru a čakajú na záverečnú sirénu.

59:16
    CSKA hrá už s piatimi hráčmi.

58:54
    Domácim sa ani v početnej prevahe nedarí a nemôžu ani odvolať brankára. Už len pár desiatok sekúnd delí CSKA od víťazstva.

57:35
    Pár minút pred koncom je tu ešte šanca pre domácich. Ljubimov si dve minúty posedí na trestnej lavici.

57:05
    Galimov vypálil, ale pozorný Staňa betónom vyrazil puk až na ochrannú sieť.

56:40
    Hráči Jaroslavli sa usadili v útočnom pásme. Galimov bol v dobrej pozícii, ale Prochorkin mu zablokoval hokejku.

56:11
    Spoza brány nahrával Petrov, ale puk sa k Averinovi nedostal.

54:50
    Jeden z hráčov CSKA sa dostal do samostatného úniku. Brankár domáceho tímu,ale túto situáciu bravúrne zvládol.

53:39
    Lokomotiv sa síce dostal s pukom do útočného pásma, ale boli buď v rohu klziska, alebo za bránou.

53:02
    Rodiacu sa akciu CSKA zastavil hvizd rozhodcu – postavenie mimo hru.

52:29
    CSKA drží puk v útočnom pásme a nepúšťajú domácich do akcie.

50:57
    Nebezpečný projektil vypálil Morozov,ale Kolesnik bol pri pravej tyčke pozorný.

50:37
    Hostia sú v plnom počte.

50:12
    Dvakrát pálil od modrej Holos, pred bránou dokonca clonil jeden z jeho spoluhráčov, ale Staňa stále odoláva.

49:19
    Počas presilovej hry domáci strieľajú na Staňu jedna radosť. Staňa ale drží svojich spoluhráčov nad vodou.

48:24
    Presilovú hru majú k dispozícii aj domáci. 2 minúty si ide odpykať Ilari Filppula.

46:54
    CSKA Moska dala gól!
    Hostia napokon presilovku využili!
    Morozov od mantinelu nahral pred bránu kde číhal Grigorenko, no ten sklepol puk k vzdialenejšej žrdi a tam už MICHAIL NAUMENKOV neváhal a puk poslal do brány. Asistencie: Igor Grigorenko, Alexej Morozov.

46:14
    Od modrej čiary vypálil Zajcev, Kolesnik puk len vyrazil pred seba, ale ani z následnej dorážky neinkasoval.

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 3. Kručinin (Kapustin) – 17. Filppula (Širokov, Morozov), 42. Širokov (Filppula), 47. Naumenkov (Grigorenko, Morozov)

Lokomotiv Jaroslavľ: Kolesnik (Sanford) – Ljbušchin, Gorochov, Holos, Jakovlev, Višněvskij, Pšnin, Vasiljev – But, Apalkov, Galimov – Černikov, Petrov, Averin – Redlihs, Kapustin, Kručinin – Chlopotov, Trunjov, Malcev.
    CSKA Moskva: Staňa (Proskurjakov) – Mišarin, Eminger, Zajcev, Naumenkov, Gončarov, Ogurcov, Markov – Grigorenko, Prochorkin, Morozov – Žarkov, Filpuula, Širokov – Ljubimov, Reid, Sapryjkin – Nemirovskij. Něprjajev, Fjodorov.

Rozhodca: Ravodin, Romasko – Aljošin, Nesterov