Omsk – Nižnekamsk 4:2 (kon.) | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Čerepovec – Riga 0:1 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
A. Mytišči – Lev 0:4 (kon.) | S.Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Doneck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Záhreb – Novokuzneck 4:3 (1:0 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
3:4 (0:0, 1:2, 2:1)
Traktor Čeljabinsk
Piatok 01.11.2013, 14:00KHL

Pekný zvyšok sviatočného dňa Vám praje Marek Antalík. (16:21:43)

Stretnutie sa skončilo. dva body si pripisuje Traktor Čeljabinsk potom čo gól streli v 38 sekunde predĺženia Jan Bulis a rozhodol tak o osude stretnutia.

60:38
    Traktor Čeljabinsk dal gól!

Predĺženie sa dlho nehralo. Rozhodnutie prišlo z hokejky JANA BULISA, ktorý využil prihrávku Jevgenija Kuznecova 3:4.
    Asistencia: Jevgenij Kuznecov.

Dnešné stretnutie sleduje 2700 divákov.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V závere sa už ani jednému mužstvu nepodarilo strhnúť vedenia na svoju stranu. Už ani neriskovali a takto si obe mužstvá pripíšu minimálne po jednom bode. V tretej tretine sme videli tak isto tri góly.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:35
    Hostia držia hru v strednom pásme, čo najďalej od svojho brankára.

57:03
    Hra je pred Garnettom.

56:16
    Domáci majú puk na svojich hokejkách snažia sa dostať do útočného pásma.

55:23

Potom, čo sa domácim podarilo dostať do vedenia tak o pár sekúnd hostia vyrovnávajú. JEVGENIJ KUZNECOV je autorom gólu 3:3. Asistencia: Konstantin Klimontov.

53:57
    Jugra dal gól!

Domáci bleskovo využívajú presilovku. Po 18 sekundách sa presadil IGOR SKOROCHODOV 3:2.
    Asistencia: Tomáš Starosta.

53:39
    Konstantin Klimontov – Traktor – 2. min. – nedovolené bránenie.

52:36
    Puk je za bránou Birjukova.

51:47
    Žukov sa dostal do veľmi dobrej príležitosti, ale strela z voleja mu nesadla ideálne.

51:16
    Birjukov si pripísal ďalší úspešný zákrok po strele od modrej čiary a následne môžu ísť dopredu domáci.

50:35
    Domáci prežili oslabenie, keď na trestnej lavici sedel Chlynstev.

50:10
    Hostia sa dostali do zakončenia, ale tretí gól im to neprinieslo.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 29. Jevgenij Chvostov (Alexander Petrov), 49. Tomáš Starosta (Veli-Matti Savinainen), 54. Igor Skorochodov (Tomáš Starosta) – 32. Jevgenij Kuznecov (Maxim Kondratev, Jan Bulis), 37. Andrej Popov, 56. Jevgenij Kuznecov (Konstantin Klimontov), 61. Jan Bulis (Jevgenij Kuznecov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kuznecov) – Chvostov, Starosta, Pepeljajev, Trončinský, Sokolov, Putilov, Djakov – Skorochodov, Sitnikov, Žukov – Dixon, Andersson, Savinainen – Chlyncev, Krysanov, Kňazev – Olanov, Gorbunov, Jatsenko – Petrov.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Bondarev, Kondratjev, Borodkin, Katičev, Klimontov, Vasilchenko, Artamonov, Fljagin – Chistov, Bulis, Kuznecov – Kontiola, Kostitsyn, Abdullin – Popov, Glinkin, Kokujov – Osnovin, Mokin, Valejev.

Rozhodca: Bondar, Tsyplakov – Majtak, Pronskich