Omsk – Nižnekamsk 4:2 (kon.) | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Čerepovec – Riga 0:1 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
A. Mytišči – Lev 0:4 (kon.) | S.Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Doneck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Záhreb – Novokuzneck 4:3 (1:0 po s.n.)
Spartak Moskva
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Amur Chabarovsk
Piatok 01.11.2013, 16:30 • Sokoliniki-Arena • KHL

Koniec zápasu
    Domáci napokon dosiahli "utrápené víťazstvo" proti jednému z najslabších tímov Kontinentálnej hokejovej ligy v pomere 1:0. Hrdinom z ich pohľadu sa stal strelec jediného gólu v zápase Viktor Bobrov, ktorý skóroval v 47. minúte. Pochvalu si samozrejme zaslúži aj brankár Jeff Glass, ktorý si pripisuje čisté konto.
    Ďakujem vám za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa a dovidenia. (18:43:05)

60:00

59:56
    A štyri sekundy pred koncom zápasu ešte nasleduje oddychový čas domáceho tímu.

59:40
    Dvadsať sekúnd pred koncom zápasu si ešte vzali hostia oddychový čas.

59:10
    Amur Chabarovsk odvolal Murygina z brány a skúša power-play.

58:00
    Začali sa už posledné dve minúty tretej časti hry. Dokáže Amur vyrovnať nepriaznivý stav stretnutia?

56:33
    Veľkú príležitosť na vyrovnanie mal Petružálek, ale brankár domácich Glass predviedol nádherný zákrok a udržal najtesnejšie vedenie pre domáci tím.

55:12
    Amur sa veľmi ťažko dostáva do útočnej tretiny, domáci hráči dobre prehusťujú stredné pásmo.

54:39
    Domáci hokejisti sú usadení v útočnej tretine, ale žiadna strela na Murygina neprichádza.

53:45
    Spartak počas presilovky nič zvláštne nedokázal vyprodukovať a tak ostávajú hostia v hre o vyrovnanie, hrajú už opäť v plnom počte hráčov.

51:45
    Vylúčenie Amur – Brian Salcido – dve minúty za hákovanie.

49:21
    Domáci útočník Krutov preveril Murygina, ktorý však bol pri jeho strele pozorný.

48:00
    Do konca zápasu ostáva niečo vyše desiatich minút a hostia majú ešte dostatok času na vyrovnanie nepriaznivého stavu.

46:02
    Spartak Moskva dal gól!
    Konečne sme sa dočkali gólu a do vedenia idú domáci hokejisti. Skóre zápasu otvoril VIKTOR BOBROV. Asistencie: Igor Volkov a Velery Vasilyev.

45:42
    Hluché momenty zápasu pokračujú naďalej a veľmi pekný hokej nemáme možnosť vidieť.

45:00
    V týchto chvíľach sledujeme predovšetkým boj v strednom pásme bez vážnejšieho ohrozenia jednej či druhej brány.

43:22
    Spartak Moskva hrá v plnom počte hráčov, oba tímy mali dnes do týchto chvíľ k dispozícii po dve presilové hry, ale ani jednému sa nepodarilo skórovať.

42:34
    Domáci hokejisti sa zatiaľ dokážu úspešne brániť presilovke hostí, ktorí toho veľa nevymysleli.