Omsk – Nižnekamsk 4:2 (kon.) | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (po pr.)
Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Čerepovec – Riga 0:1 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
A. Mytišči – Lev 0:4 (kon.) | S.Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Doneck – Novosibirsk 1:2 (kon.) | Záhreb – Novokuzneck 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
KHL Medveščak Záhreb
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Metallurg Novokuzneck
Piatok 01.11.2013, 19:30 • Dom Sportove, Záhreb (Chorvátsko) • KHL

Je dobojované!
    V samostatných nájazdoch sa na ľad postavilo až šesť korčuliarov, no len jeden z nich dokázal vsietiť gól. Domácich teda poslal do vedenia Ryan Vesce, ktorý nedal gólmanovi Hovinenovi žiadnu šancu na úspešný zákrok.

Medveščak si po dobrom výkone pripisuje do tabuľky pekné dva body, zatiaľčo Novokuzneck ostáva bez bodu.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch zo zápasov Kontinentálnej hokejovej ligy.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (22:14:34)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím KHL Medveščak Záhreb.
    Rozhodujúci a zároveň jediný gól domácich si na svoje konto pripísal RYAN VESCE, ktorý zneškodnil gólmana Hovinena s veľkým prehľadom.

Hosťujúci McLean nedokázal vsietiť gól a je teda jasne rozhodnuté! (1:0)

Za domácich nastúpil na ľad Ellison, no ten svojou strelou minul priestor hosťujúcej brány. (1:0)

Hosťujúci Kosourov sa postavil proti Dekaničovi, no ten si zatiaľ drží čisté konto. (1:0)

Za domácich nastúpil na ľad Ryan, no gólman Hovinen ho vychytal. (1:0)

Za hostí to skúšal Valuiskij, no gólman Dekanič ho vychytal. (1:0)

V úvode samostatných nájazdov bol úspešný domáci Vesce, ktorý prekonal gólmana Hovinena! (1:0)

Dnešné stretnutie sleduje 6500 divákov.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení boli mierne aktívnejší hokejisti Medveščaku Záhreb, no napokon si nedokázali vytvoriť potrebnú gólovú šancu na to, aby prekonali pozorného gólmana Sorokina, ktorý chytá naozaj skvele.

Ktorý z dnes veľmi dobre chytajúcich brankárov bude v samostatných nájazdoch úspešnejší?

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

65:55
    V závere predĺženia sú pri puku hostia, ktorí ho majú vo svojej moci pri vlastnej bráne. Vyzerá to tak, že zápas bude pokračovať samostatnými nájazdami.

63:42
    Ellison to skúšal bekhendovým zakončením na pravom krídle, no jeho projektil napokon zachytil gólman Sorokin vo svojom náručí.

62:27
    Hokejisti domáceho Medveščaku sú v predĺžení oveľa aktívnejší, no nedarí sa im založiť potrebnú útočnú kombináciu na ohrozenie hosťujúcej brány.

61:33
    Veličkin zakončoval od modrej, no jeho strelecký pokus napokon jeden z domácich obrancov dokázal zblokovať do bezpečia svojimi korčuľami.

60:24
    V úvode predĺženia sú aktívnejší hokejisti domáceho Medveščaku. K zakončeniu na pravej strane sa tentokrát dostal Carle, no jeho delovka smerovala len do náručia gólmana Sorokina.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Góly a asistencie: 14. Cheechoo (Foster, Murley), 31. Ellison (Ryan), 45. Katič (Ellison), rozh. náj. Vesce – 32. Galimov (Achmetov), 34. Žafjarov (Martynov, Achmetov), 47. Žafjarov

KHL Medveščak Záhreb: Dekanič (Vasiljevič) – Martinovič, Carle, Švarný, Foster, Popovič, Katič – Thomas, Cheechoo, Murley – Vesce, Ryan, Ellison – Walker, Murray, Bjorkstrand – Glumac, Koren, Kane – Jessiman
    Metallurg Novokuzneck: Sorokin (Hovinen)– Giroux, Mäntylä, Martynov, Arzamascev, Aksjonenko, Kanarskij, Dydykin, Skutar – McLean, Valuiskij, Kosourov – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Veličkin, Vyglazov, Kartajev – Turukin, Mitrjakov, Nazarov.

Rozhodca: Vladimír Baluška, Ildar Safiullov – Roman Menšich, Ivan Sazonov