CSKA Moskva – A. Mytišči 1:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Chabarovsk 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Dinamo Minsk
3:2 (0:1, 1:0, 1:1)
Amur Chabarovsk
Piatok 25.10.2013, 18:00 • Arena Minsk • KHL

Pekný zvyšok večera Vám praje Marek Antalík. (20:30:27)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Dinamo Minsk.

Jedinému komu sa podarilo premeniť samostatný nájazd je ZBYNEK IRGL.

Český hokejista však nepremenil samostatný nájazd.

Jakub Petružálek vie, že musí prekonať Haugena.

Materuchin jeden gól v zápase dal, ale nájazd nepremenil.

Haugen je úspešný aj proti Šiškanovovi,keď mu preščítal pokus o kľučku.

Irgl dostál Dimano svojim nájazdom do vedenia.

Tarasov sa pokúšal prekonať Haugena z forhendu, ale puk ideálne netrafil.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:50
    Gól neprišiel ani po strele Goroška následnej dorážke Meecha.

64:00
    Hráči majú šesťdesiať sekúnd na rozhodnutie inak budú musieť prísť nájazdy.

63:00
    Kristen skúšal prekonať Murygina, ale brankár hostí sa nenechal okabátiť.

62:14
    Česko-slovenská spolupráca Irgl – Surový je zastavená postavením mimo hry.

61:40
    Minsk nahadzuje puk za bránu Murygina, za ktorým korčuľuje Stas, ale bol odstavený domácou obranou.

60:01
    Začalo predĺženie.

Domácim sa podarilo vyrovnať takmer v hodine dvanástej. O víťazovi teda bude musieť rozhodnúť predĺženie. V tretej tretine boli v streľbe aktívnejší hostia, keď poslednú časť vyhrali 9:11.

60:00
    Tretia tretina skončila.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 22. Alexander Materuchin (Tomáš Surový), 59. Alexej Kalužnyj (Tomáš Surový), rozh. náj. Zbynek Irgl – 18. Michail Klimčuk, 42. Jan Mursak

HC Dinamo Minsk: Haugen (Šelepnjov) – Goroško, Krajíček, Meech, Šinkevič, Fličkin, Kaznadej -Irgl, Kaľužnij,Platt – Surový, Kristek, Materukin – Stas, Meleško, Jefimenko – Kiryušenkov, Dadobnov, Kitarov – Zacharov.
    Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – Reese, A. Loginov, V. Loginiv, Salcido, Terjajev, Bykov, Bilalov – Stepanov, Korotkov, Šiškanov – Mursak,Petružálek, Kryukov – Lugin, Litovčenko, Tarasov – Smurov, Dubinin, Kimčuk.

Rozhodca: Kiseljov, Naumov – Ivanov, Putilin