Třinec – Hradec Králové 3:6 (kon.) | Litvínov – Pardubice 5:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 5:2 (kon.)
Kladno – Zlín 3:2 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 1:4 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Sparta Praha – Chomutov 3:0 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
Berani Zlín
cz Piatok 25.10.2013, 18:00 • ČEZ Stadion, Kladno • Tipsport extraliga (ČR)

Pro dnešek je to ode mne vše, hezký zbytek večera. (20:31:37)

Kladno rozjelo výborně dnešní zápas, jenže nakonec musí brát i dva body. Zlín byl v závěru poslední třetiny lepším celkem a byl asi blíž k vítězství. Utkání nakonec skončilo, podle mého názoru spravedlivou, remízou. V prodloužení pak po chybě hostů rozhodl navrátilec Jan Hlaváč.

64:59
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté vyhráli vhazování, ale JAN HLAVÁČ vystihl rozehrávku za brankou, objel jí a na přední tyči doslova přetlačil beton Horčičky. Do konce prodloužení chybělo desetin! Podobně, jako v nočním zápase Bostonu se San Jose. Asistence: Michal Dragoun.

64:50
    Ještě jeden zákrok pro Horčičku, bude se vhazovat.

64:32
    Zpětnou nahrávku Tenkráta serazili hosté až k Cháberovi.

63:49
    Nevypadá to, že by jeden z týmů chtěl rozhodnout v nastavení.

63:10
    Urbanec střílel z kruhu. Chábera měl čistý výhled a vyrazil.

62:59
    Kotouč za brankou Kladna.

61:57
    Tenkrát dobře projel skrz obranu a hledal Kaberleho. Ten se ale chvíli předtím otočil.

60:46
    První zákrok si v něm po chybě Dragouna musel připsat Chábera.

60:32
    Prodloužení začíná opatrně.

60:01

Dvougólové manko z první třetiny hosté smazali. Ve třetí části dal poněkud šťastnou branku důrazný Čajánek a utkání tak dospělo do prodloužení.

60:00

59:56
    Čtyři sekundy do konce nebezpečně pálil Dragoun a trefil boční oblouk branky.

59:38
    Třetina se dohrává v kladenském obranném pásmu.

59:06
    Oddechový čas Kladna, Středočeši vyhodili na zakázané uvolnění.

59:00
    Chábera nepodržel nahození Ondráčka, ale stihl ještě hokejkou vypíchnout.

58:00
    Dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 13. Dragoun (Kaberle, Procházka), 18. Rudovský (Patera, Kaberle), 65. Hlaváč (Dragoun) – 34. Veselý (Marušák), 49. Čajánek (Holík, Zámorský)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Kaberle, Růžička, Doudera, Procházka, Jankovič, Majeský, Černošek – Eberle, Patera, Tenkrát – Rudovský, Dragoun, Hlaváč – Havlíček, Kuchler, Dalecký – Machač, Lukáč, Strnad.
    Berani Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Valenta, Tesařík – Veselý, Leška, Balaštík – Holík, Čajánek, Kubiš – Ondráček, Melenovský, Okál – Fořt.

Rozhodca: Šindler, Koch (Švýc.) – Jelínek, Pešek