Prievidza – Michalovce 4:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trnava 2:4 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 3:6 (kon.)
SR 18 – Prešov 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Bardejov 3:2 (kon.) | Detva – Senica 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
HK Gladiators Trnava
Piatok 25.10.2013, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujem za pozornosť, želám ešte pekný zvyšok piatkového večera. (19:21:00)

Stretnutie v Liptovskom Mikuláši sa nám pred malou chvíľou skončilo. Domáci fanúšikovia odchádzajú po výsledku 2:4 sklamaní. Objektívne treba priznať, že hostia boli lepším tímom a zaslúžene si odvážajú všetky body...

60:00

59:56
    Hovorka von, skandujú domáci fans.

59:48
    V závere odchádza na trestnú aj Devečka za bránenie.

59:35
    Duchoň opäť v bránke.

59:35
    Domáci hráč Špila inkasuje dve minúty za údery. Inkasuje aj desať minútový osobný trest.

59:35
    Špila teraz vybehol na Hlucha, tomu sa do bitky ísť nechcelo.

59:00
    Liptáci odvolali brankára.

58:56
    Domáci kouč Hovorka si vzal oddychový čas.

58:44
    Hluch to skúšal strelou, no Duchoň vyráža.

57:46
    Špilova ťahaná strela nerobila brankárovi Trnavy najmenší problém.

57:00
    Do konca záverečnej časti hry zostávajú tri minúty.

55:49
    Hála prikrýva puk pred Matejkom.

53:13
    Trnava dala gól!
    Domáci pykajú. Trnava dáva štvrtý gól, jeho autorom je ROMAN JURÁK, ktorý premenil prihrávku od Barana.

52:50
    Vartovník sám pred brankárom bekhendom vedľa bránky.

52:00
    Hála bol pri puku skôr ako Vartovník.

50:00
    Kuricovu strelu pred bránkou tečoval Poliaček, no trafil len Hálove betóny.

49:41
    Nitrianskeho delovka míňa bránku Hálu.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Michal Paška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 36. Laco (Špila), 47. Kuric (Bartík, Devečka) – 17. Čunderlík (Loydl, Kubica), 27. Poláček (Čunderlík, Hlinka), 30. Domaev (Schmidt, Poláček), 54. Jurák (Baran)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Duchoň – Špila, Devečka, Bača, Nitriansky, Lehocký, Mezovský, Laco, Janči – Kadura, Kuric, Bartík, Poliaček, Piatka, Marcinko, Vartovník, Broska, Bokroš, Mach, Matejka, Roháč.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, Hronec, Šišmič, Kubica, Loydl, Furdek, Achs – Dudáš, Čunderlík, Hluch, Baran, Hlinka, Jurák, Božik, Schmidt, Domaev, Šešlija, Grman, Hano.

Rozhodca: Majling – Číž, Farkaš.