Boston – San Jose 2:1 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:1 (kon.) | NJ Devils – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.)
Montreal – Anaheim 4:1 (kon.) | Tampa Bay – Chicago 6:5 (po pr.) | Nashville – Winnipeg 3:2 (po pr.)
Minnesota – Carolina 3:1 (kon.) | Dallas – Calgary 5:1 (kon.) | Edmonton – Washington 1:4 (kon.)
LA Kings – Arizona 7:4 (kon.)
Los Angeles Kings
7:4 (4:0, 0:2, 3:2)
Arizona Coyotes
cz Piatok 25.10.2013, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:15:15)

Rostislav KLESLA (PHO) 0+0, 0 střel, čas na ledě 01:04

Je dobojováno. Srdnatý výkon Phoenixu, kterým hosté smazali čtyřgólovou ztrátu a dokázali ze stavu 0:4 vyrovnat na 4:4, nakonec na body nestačil. Kings rozhodli utkání gólem Richardse ze 45. minuty, kdy se centr druhého útoku dokázal prosadit v oslabení a vrátil vedení na stranu domácího týmu. Hostům k bodům nestačily ani dva góly českého centra Martina Hanzala a z Los Angeles odjíždí s prázdnou.

60:00

59:39
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    A ani se jim to nepodaří, protože domácí rozhodují gólem do prázdné brány, na led létají čepice na oslavu hattricku DWIGHTA KINGA, který se do prázdné branky trefuje z červené čáry. Asistence: Anze Kopitar.

59:27
    Hosté ostřelují branku soupeře, ale zatím se jim nedaří dát kontaktní gól.

59:08
    Hosté to zkouší v šesti, Smith na střídačce.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny.

58:24

58:00
    Nahozený puk Kings do třetiny Phoenixu, hosté vyhazují zpět až do třetiny soupeře.

57:25
    Ještě minuta oslabení Coyotes, hosté ho hrají velmi aktivně, nic jiného jim ostatně v samém závěru třetí části nezbývá.

56:52
    Nepřesný pas Kings ve třetině soupeře, puk ve středním pásmu.

56:30
    Hostům se podařilo dostat puk ze třetiny.

56:24
    Doan fauluje ve třetině soupeře, zbytečný faul, zbytečné oslabení Coyotes.

56:12
    Coyotes se drží po vhazování ve třetině Kings.

56:00
    Schlemko najíždí po pravém křídle do třetinty Kings, střelou od mantinelu zkouší snížit náskok soupeře, nepovedlo se, Quick chytá.

55:32
    Justin Williams se dostává k dorážce z levé strany, ale Smitha překonat nedokázal.

54:55
    Phoenixu se nedaří vymanit z tlaku domácího týmu.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 1. Kopitar (Williams, Brown), 5. King (Kopitar), 11. J. Nolan (Fraser, Brown), 18. King (Regehr, Williams), 45. M. Richards, 53. Frattin (Doughty, Carter), 60. King (Kopitar) – 31. Halpern (Z. Michálek, Schlemko), 35. Hanzal (Boedker, Vrbata), 42. Hanzal (Yandle, Vrbata), 43. Doan (Morris, Yandle)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Regehr, Doughty, Vojnov, Mitchell, Muzzin, Greene – King, Kopitar, Williams – Carcillo, M. Richards, Carter – Brown, J. Nolan, Lewis – Frattin, Stoll, Fraser
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Morris, Yandle, Schlemko, Klesla – Klinkhammer, Vermette, Doan – Chipchura, Hanzal, Vrbata – Boedker, Ribeiro, Moss – Yip, Halpern, Bissonnette

Rozhodca: Furlatt, St. Pierre – Gibbs, Heyer

Diváci: 18 118