Boston – San Jose 2:1 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:1 (kon.) | NJ Devils – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.)
Montreal – Anaheim 4:1 (kon.) | Tampa Bay – Chicago 6:5 (po pr.) | Nashville – Winnipeg 3:2 (po pr.)
Minnesota – Carolina 3:1 (kon.) | Dallas – Calgary 5:1 (kon.) | Edmonton – Washington 1:4 (kon.)
LA Kings – Arizona 7:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
New York Rangers
cz Piatok 25.10.2013, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Pro dnešek je to vše, s konstatováním, že ve Wells Fargo Center vítězí domácí Flyers 2:1, se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (03:45:25)

Tři hvězdy utkání:
    1. Matt Read (PHI) 1+1
    2. Steve Mason (PHI) 30 zák., 1 gólů, 96,8%
    3. Braydon Coburn (PHI) 1+0

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:58

Philadelphia Flyers doma poráží New York Rangers 2:1 a v duelu trápících se týmů tak získává nesmírně cenné dva body, Flyers už je nutně potřebovali. Rangers naopak pokračují v krizi, která je v úvodu této sezony provází. Domácí tým byl dnes lepší a zaslouženě vítězí. Na gól Reada navázal Coburn, jehož branka byla vítězná. O jediný gólový zářez hostů se postaral Richards.

60:00

59:58
    Kreider střílí z úhlu, Mason vyráží!

59:43
    A Voráček tak činí znovu.

59:28
    Flyers dostávají puk ven z vlastního pásma!

59:00
    Hosté odvolávají Talbota z branky!

59:00
    Oddechový čas pro tým Adama Vigneaulta, tedy pro Rangers.

59:00
    Icing Flyers – celkem zbytečný.

58:31
    Nebezpečná střela Moora od modré sražena kousek vedle.

58:10
    Na druhé straně pálí Miller těsně vedle.

57:33
    Giroux přihrával v přečíslení tří na jednoho do tandemu na Timonena, tuto přihrávku ale na poslední chvíli zrušil výborný bek Rangers.

57:15
    Po rychlém brejku domácích se ale bude vhazovat na druhé straně.

56:51
    Buly před Masonem.

56:42
    Rangers nyní už nezbývá pochopitelně nic jiného, než sázka na totální risk.

56:28
    Nebezpečná situace před Masonem, Miller ale neuspěl.

56:00
    Puk mají domácí beci, Philadelphia ale poslední minuty prakticky jen odevzdává puky za půlicí čarou.

55:25
    Talbot vyráží nahození z pravého křídla.

Jiří Liebreich

Góly a asistencie: 10. Read, 44. Coburn (Read, Grossmann) – 19. Richards (Moore, Kreider)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Gustafsson, Timonen, Coburn, Grossman, Streit, L. Schenn – Lecavalier, Giroux, Raffl – Voráček, B. Schenn, McGinn – Simmonds, Couturier, Read – Hall, Talbot, Rinaldo.
    New York Rangers: Talbot (Missiaen) – Girardi, Staal, Stralman, McDonagh, Del Zotto, J. Moore – Richards, Stepan, Kreider – Miller, Brassard, Pouliot – Fast, Boyle, Pyatt – Dorsett, D. Moore, Mashinter.

Rozhodca: Devorski, O'Rourke – Nowak, Grandt