Chabarovsk – Omsk 2:5 (kon.) | Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekaterinburg 3:4 (0:1 po s.n.)
Novokuzneck – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Kazaň – S.Moskva 2:0 (kon.)
Viťaz – Záhreb 1:0 (kon.) | D. Moskva – Doneck 1:2 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Lev – Riga 2:1 (3:2 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Sibir Novosibirsk
3:4 (0:1, 1:2, 2:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
Pondelok 21.10.2013, 14:00KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok dnešného dňa. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (16:44:40)

Skončil sa zápas medzi HK Sibirom Novosibirsk a Avtomobilistom Jekaterinburg, ktorý dopadol lepšie pre hostí, ktorý si vybojovali cenné dva body po víťazstve 3:4 po samostatných nájazdoch. V tretej tretine sme videli dva góly a o obi dva sa postarali domáci. V 50. minúte znížil Enlund a v 54. minúte vyrovnal Lemtjugov na 3:3. Domáci tak v tretej tretine dokázali aspoň vyrovnať ale v nájazdoch na svojho súpera už nestačili a odnášajú si iba bod. O víťazstve hostí rozhodol Stewart.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Avtomobilist Jekaterinburg.
    Víťazný nájazd premenil ANTHONY STEWART.

A Enlund nedáva gól, Kovář stihol sklapnúť betóny a hostia víťazia.

Enlund ide za domácich, ak nedá domáci prehrajú.

Za hostí ide Stewart a dáva gól po peknej strele.

Lemtjugov nedal, Kovář ho vychytal betónom.

Toluzakov to skúšal medzi nohy Koskinena ale nedáva.

Kugryšev za domácich nedáva.

Hostia začali, konkrétne Malychin ale gól nedal a netrafil ani bránu.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení gól nepadol a tak budú nasledovať samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:50
    Predĺženie sa s opatrnosťou dohráva a pravdepodobne uvidíme samostatné nájazdy.

64:03
    Predĺženie sa hrá veľmi opatrne z oboch strán a ani jeden tím nechce urobiť chybu.

63:35
    Ignatovič nahadzuje na Kovářa ale to mu nerobilo žiaden problém.

62:45
    Malychin šprintoval za pukom a celú situáciu rieši Koskinen a radšej prerušuje hru.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 24. Butuzov, 50. Enlund (Lehtera, Kugryšev), 54. Lemtjugov (Koskiranta, Iganatovič) – 1. Fjodorov (Simakov, Toluzakov), 24. Černov (Toluzakov), 34. Stewart (Jemelejev), rozh. náj. Stewart

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Gajdučenko) – Belov, Ignatovič, Alexejev, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Karavajev – Mojna, Lehtera, Enlund – Kopejkin, Lemtjugov, Koskiranta – Kugryšev, Gubin, Sannikov – Šumakov, Romanov, Ignatuškin, Butuzov.
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Farafonov) – Viklund, Lepisto, Jegin, Antonov, Gusev, Trjamkin, Rybnitskij, Teterin – Lazarev, Černov, Malychin – Lewandowski, Stewart, Jemelejev – Fjodorov, Simakov, Toluzakov – Strelcov, Deveaux, Arkalov.

Rozhodca: Beljajev, Komarov – Petrov, Fatějev