Chabarovsk – Omsk 2:5 (kon.) | Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekaterinburg 3:4 (0:1 po s.n.)
Novokuzneck – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Kazaň – S.Moskva 2:0 (kon.)
Viťaz – Záhreb 1:0 (kon.) | D. Moskva – Doneck 1:2 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Lev – Riga 2:1 (3:2 po s.n.)
Dynamo Moskva
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HK Donbass Doneck
Pondelok 21.10.2013, 17:30KHL

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:36:37)

V tretej tretine sme videli tlak domácich, ktorí túžili po vyrovnaní, ale hostia výborne bránili. Dinamo malo niekoľko presiloviek a 96 sekúnd pred koncom hrali bez brankára, ale ani to neprinieslo vyrovnanie. Donbass si za bojovnosť tri body zaslúži.

60:00

59:55
    Moskva sa dostal do útoku, ale hostia domácich držia v rohu, kde sa k strele nedostanú.

59:43
    Hostia stále dobre bránia obrannú modrú čiaru.

59:10
    Laine doviezol puk do stredného pásma, snažil sa nájsť lepšie postaveného spoluhráča, ale tomu puk tesne unikol.

58:49
    Doneck stále nedokáže vyhodiť puk.

58:28
    Dinamo vyhralo vhadzovanie, Višnevského strela končí na Leightonovi.

58:24
    Jerjomenko zostáva na striedačke, domáci budú hrať v šiestich.

58:24
    Domáci Moskovčania si berú oddychový čas.

58:24
    Komarov nahodil na Leightona, ktorý puk ukryl pred Mosajlovom.

58:05
    Puk bol v strednom pásme pri oboch striedačiek.

58:00
    Začali sa posledné 2 minúty tretej tretiny.

57:57
    Komarov teraz takmer neopúšťa ľad, jeden z jeho pokusov likviduje hosťujúci brankár.

57:03
    Anisin sa vracia do hry. Ani táto presilovka domácim nevyšla.

56:02
    Minúta presilovky je za nami, hostia hrajú to čo potrebujú a držia puk na svojich hokejkách.

55:45
    Na prvom kruhu dostal priestor Karsums, ale aj jeho delovku Leighton chytá.

55:13
    Hostia vyhral ivhadzovanie, do úniku sa dostal Kašpar, ale strela od modrej čiary Jerjomenka len preverila.

55:02
    Ďalšia možnosť Dinama na vyrovnanie. Robitaille sekol Solovjova a dostáva 2 minúty. Navyše dostáva 10 minút za nešportové správanie.

Martin Platko

Góly a asistencie: 1. Karsums (Cvetkov) – 20. Kašpar (Jakuceňa), 27. Wirtanen (Fedotenko)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Barzman) – Korjagin, Višněvskij, Mironov, Solovjov, Barancev, Bojkov, Derljuk, Budkin – Mosaljov, Gorovikov, Komarov – Sopin, Cvetkov, Karsums – Karpov, Babenko, Glazačev – Volkov, Pestunov, Kasjančuk
    HK Donbass Doneck: Leighton (Djatlov) – Podhradský, Wilson, Piganovič, Kolář, Razin, Bartulis, Silnickij – Wirtanen, Fedotenko, Laine – Anisin, Nedorost, Dadonov – Kašpar, Robitaille, Jakucenja – Morozov, Varlamov, Torjanik