Chabarovsk – Omsk 2:5 (kon.) | Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekaterinburg 3:4 (0:1 po s.n.)
Novokuzneck – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Kazaň – S.Moskva 2:0 (kon.)
Viťaz – Záhreb 1:0 (kon.) | D. Moskva – Doneck 1:2 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Lev – Riga 2:1 (3:2 po s.n.)
Admiral Vladivostok
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Barys Nur-Sultan
Pondelok 21.10.2013, 11:00KHL

Zápas skončil a hostia si pripísali na svoje konto už štvrtú výhru v rade. Domáci Admiral začal poslednú tretinu lepšie,ale tretí inkasovaný gól ich viditeľne obral o sily a v posledných minútach pôsobili odovzdaným dojmom. A vylúčenie v závere už jasne ukázalo,že domáci hráči už nevládzu držať krok so súperom.Zaslúžene body pre Barys Astana. Týmto sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa. (13:22:49)

60:00

59:30
    Admiral odvoláva gólmana a skúša to so šiestimi hráčmi..

58:00
    Posledná dvojminútovka tretej tretiny a zrejme i zápasu.

57:45
    Teraz šanca domáceho týmu z pravého krídla...

57:10
    Admiral v útočnom pásme. pri puku Drugov.

56:30
    Nemôžem sa ubrániť pocitu,že obe mužstvá zápas už len dohrávajú. Ale domáci by sa ešte vzdávať nemuseli...

56:05
    Hostia s piatimi hráčmi.

55:15
    Hostia v šanci!

55:00
    Hostia sa nemajú kam ponáhľať a domáci tým sa v oslabení už ani nepokúša o útok.

54:02
    Výlučený domáci hráč Drugov za hákovanie.

54:00
    Rozhodca v obrannej tretine domáceho týmu uvidel faul a prerušuje hru.

53:30
    V útočnom pásme Astana,ale domáci sa dostali k puku a idú dopredu.

53:15
    Po nie veľmi nebezpečnej akcii radšej Lundstrom kryje puk.

52:45
    Admiralu už neostáva veľa času,ale musia vynaložiť viac úsilia ak sa chcú ešte pobiť o výsledok.

52:30
    Lisin znovu v šanci,ale dnes mu zrejme nie je súdené skórovať.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 24. Bortnikov (Drugov) – 7. Upper (Pushkaryov, Rudenko), 31. Panshin (Rakhmanov), 49. Upper (Pushkaryov, Rudenko)

Admiral Vladivostok: Lundström (Ivanikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Těrnavskij, Poleščuk, Zemčjonok, Kostromitin – Lisin, Bergforst, Schütz – Gynge, Nikitěnko, Ugarov – Drugov, Bortnikov, Gračjov – Kuzněcov, Barbašev, Pervušin
    Barys Nur-Sultan: Ahonen (Poluektov) – Litviněnko, Lundin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Kolesnikov, Grebešnikov – Bochenski, Dawes, Boyd – Ruděnko, Upper, Puškajrov – Starčenko, Antropov, Žajlauov – Rachmanov, Panšin, Poliščuk

Rozhodca: Kiseljov, Kulakov – Zacharenkov, Sivov