Chabarovsk – Omsk 2:5 (kon.) | Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekaterinburg 3:4 (0:1 po s.n.)
Novokuzneck – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Kazaň – S.Moskva 2:0 (kon.)
Viťaz – Záhreb 1:0 (kon.) | D. Moskva – Doneck 1:2 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Lev – Riga 2:1 (3:2 po s.n.)
Viťaz Moskovská oblasť
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
KHL Medveščak Záhreb
Pondelok 21.10.2013, 17:00 • Vityaz Ice Palace • KHL

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok pondelka! (19:09:26)

Je dobojované! V súboji Podolsku a Záhrebu sme videli iba jeden gól, ktorý strelil domáci útočník Ivan Ivanov v 13. minúte. Obe mužstvá sa v nasledujúcich minútach snažili útočiť, ale ich snaha stroskotala buď na pozornej obrane, alebo na pripravenom brankárovi...

60:00

59:38
    Pre zmenu si teraz vzali oddychový čas domáci, ktorí už nechcú dopustiť zmenu stavu do konca stretnutia.

58:28
    Hostia sa rozhodli zariskovať a do záverečných sekúnd zápasu vstúpia už bez brankára Brusta.

58:28
    Hostia si zobrali oddychový čas.

55:04
    Afinogenov sa snažil individuálne presadiť, ale hosťujúci obrancovia ho pekne zbavili puku.

53:24
    Hostia sa snažia streliť vyrovnávajúci gól, ale to sa im proti dobre organizovanej defenzíve Podolsku nedarí.

50:10
    Soloduchin predviedol peknú individuálnu akciu, ale tú zakončil strelu vedľa bránky Brusta.

48:24
    Bjorkstrand nepríjemne napriahol zo strednej vzdialenosti, Lisutin skvelým zákrokom podržal svoj tím!

46:55
    Hra momentálne pripomína veľký boj. Vidíme množstvo súbojov najmä v strednom pásme, nič zaujímavé sa už dlhšie nedeje.

44:31
    Sergej Topol zakončil bekhendom, ale Brust si dal pozor a jeho pokus bezpečne zneškodnil.

43:57
    V úvodných momentoch záverečnej tretiny mali viac z hry domáci. Hostia sa musia čím skôr spamätať, ak chcú zabojovať o vyrovnanie.

42:36
    Malevič napriahol od modrej čiary, ale minul bránku Brusta.

41:28
    Hosťujúci brankár Brust si pripisuje úspešný zákrok po nepríjemnej strele Šitikova.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme nevideli žiadny gól, skóre sa teda nemenilo a Podolsk stále vyhráva nad Záhrebom 1:0. V tejto tretine sme videli vôbec prvé vylúčenie, po ktorom však domáci v dvojminútovej prevahe druhý gól nestrelili. Spoločne sa môžeme tešiť na záverečnú tretinu, ktorá začne okolo 18:34.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:57
    Hostia sú častejšie pri puku, no domáci im nedovoľujú ohrozovať bránku Lisutina.