Kadaň – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (kon.)
Havířov – Jihlava 3:5 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Litoměřice – Most 2:4 (kon.)
Šumperk – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
HC Benátky nad Jizerou
cz Pondelok 21.10.2013, 18:00 • ZS Beorun • 1. liga (ČR)

59:07
    Závěr nyní Medvědům velice komplikuje vyloučení Zdeňka Kubici. Šimboch se vrací do branky a bude se hrát 4 na 4.

57:23
    Medvědi budou hrát 5 na 3! Na trestnou lavici usedá Ondřej Vitásek.

56:12
    Medvědi si zahrají přesilovou hru a dostávají tak asi poslední šanci na zdramatizování závěru utkání. Na trestnou usedá Michal Bárta za nedovolené bránění.

46:24
    Benátkám teď hraje do not to, že si zahrají přesilovou hru. Na trestné je Sklenička za hákování.

42:29
    Přesilovka pro Beroun! Na trestné si odpočine hostující Klimt, který se provinil držením protihráče.

39:14
    Medvědi si zahrají další přesilovku. Proti pravidlům se provinil hostující Vitásek, který si odsedí dvě minuty za hákování.

36:11
    Přesilovka pro Beroun. Dvě minuty za držení si odsedí hostující Lukáš Krejčí.

33:03
    Hosté budou mít výhodu přesilové hry.

27:52
    Přesilová hra pro Beroun. Za zdržování si odsedí dvě minutu Ján Niko.

19:56
    V samém závěru třetiny odchází za faul loktem na trestnou lavici domácí Jan Dresler. První přesilovka pro hosty.

10:51
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici usedne Adam Dlouhý za nebezpečnou hru vysokou holí.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 58. Divíšek (Kužel, Strnad) – 35. Jonák (Říha), 54. Plodek (Špaček, Krejčík), 56. Bárta

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Pravda) – Jebavý, Špelda, Sklenička, Kužel, Dresler, Chalupa, Látal – Kubeš, Kubica, Strnad – Divíšek, Stromko, Jonáš – Půlpán A., Šteiner, Babka – Půlpán T., Matějka, Malý
    HC Benátky nad Jizerou: Trenčan (Jelínek) – Říha, Pyrochta, Jánošík, Niko, Vitásek, Pabiška – Špaček, Plodek, Krejčík – Dlouhý, Bárta, Klimt – Jonák, Skořepa, Vařecha – Bortňák, Psota

Rozhodca: Svoboda, Šindler – Vavruška, Jílek