Omsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Barys – D. Moskva 4:3 (3:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novgorod 4:3 (kon.)

57:57
    Avtomobilist bude mať v závere tretej tretiny veľkú šancu na skórovanie. Zakharčuk bol vylúčený za nedovolené bránenie v hre!

49:31
    Vylúčenie na strane domácich! Antonov krosčekom odrovnal Stapletona, ktorý sa už chystal doraziť do odkrytej brány!

42:05
    Tak a teraz uvidíme ďalšiu presilovú hru. Panin zbytočne zovrel puk v rukavici, držal ho naozaj veľmi dlho.

37:05
    Za držanie putuje na trestnú lavicu Kornejev, ktorý jednoducho musel zakročiť, nakoľko Malykhin išiel do samostatného úniku. Domáci si ešte žiadajú trestné strieľanie, ale to asi neuvidíme.

35:18
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Alexander Strelcov – menší trest za držanie.

34:14
    Sily sa na chvíľu vyrovnajú, Malykhin dostal dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

33:51
    Dlho sa vo vyrovnanom počte nehralo. Burmistrov si odpyká dve minúty za krosček.

31:02
    Presilovku si vyskúšajú aj domáci, Panin dostal dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

28:11
    Je to tak, Jefimov dostal dve minúty za podrazenie.

19:59
    Medvedev i Rybnitsky dostali obaja po päť minút za šarvátku po skončení prvej tretiny.

10:46
    Bude sa po prvýkrát vylučovať. Na trestnú lavicu už odišiel Tobias Viklund za držanie.

Peter Marienka

Góly a asistencie: 3. A.Strelcov, 50. Lepisto (Lazarev) – 25. Stapleton (Varnakov, Jarullin), 37. Heshka (Burmistrov, Medvedev), ?. Stapleton

Avtomobilist Jekaterinburg: Lobanov (Fomin) – Antonovsky, Postnikov, Viklund, Lepisto, Selujanov, Rybnitsky, Antonov, Trjamkin – Fjodorov, Toluzakov, Arakalov – Lazarev, Jefimov, Malykin – Simakov, Černov, Jemelejev – Lewandowski, A. Strelcov, V.Strelcov.
    Ak Bars Kazaň: Barulin (Jaroslavlev) – Nikulin, Zakharčuk, Kornejev, Heška, Jarullin, Ospiov, Panin, Medvedev – Pesonen, Tereščenko, Petrov – Stapleton, Varnakov, Burmistrov – Golubev, Svitov, Obukhov – Tkačjov, Lukojanov, Faizullin.

Rozhodca: Gashilov, Naumov – Lazarev, Palei