Poprad – B. Bystrica 4:8 (kon.) | Spišská N. Ves – Zvolen 1:3 (kon.) | HC Slovan – Topoľčany 5:2 (kon.)
Skalica – Nitra 4:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Žilina 5:1 (kon.) | Košice – Trenčín 6:3 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
HKM Zvolen
Štvrtok 10.10.2013, 17:00 • Spišská Nová Ves • Extraliga juniorov

Znova ďalší nešťastný zápas juniorov Spišskej Novej Vsi. Viedli o gól, mali stretnutie dobre rozbehnutý, ale stačili menšie chyby, ktoré súper zo Zvolena kruto trestal. (19:08:35)

60:00

58:46
    Vylúčený domáci hráč Drozd.

57:53
    Už sa zápas len dohráva, domáci tri inkasované góly dostali poriadne do kolien, a len ťažko sa z toho spamätávajú.

56:41
    Hosťujúci Mendel si pustil jazyk na špacír – dostal trest do konca zápasu.

53:15
    Zvolen dal gól!
    Opäť situácia ako cez kopirák. Medzi dvoch obrancov sa dostal PAROBOK zodvihol puk pod horné brvno, Strmeň nemal šancu. Asistencie: Urgas, Mendel.

52:59
    Zvolenčania pozorne bránia, snaha domácich je obrovská, ale dopredu sa nevedia dostať.

49:09
    Hamráček strelou spomedzi kruhov Petríka neprekonal.

48:49
    Závar pred Strmeňom, ale ten si dal teraz veľký pozor.

47:59
    Domáci si po dvoch inkasovaných góloch zobrali oddychový čas.

45:43
    Znova blesková akcia, únik KUCEJ sám pred Stremeňom nezaváhal. Asistencie: Pohanka, Koch.

42:32
    Ako blesk z jasného neba! Po prvý raz sa Zvolenčania dostali k Strmeňovi a URGAS s poriadnou dávkou šťastia vyrovnal. Asistencia: Mendel.

42:03
    Veľký závar pred Petríkovou bránou, ale gól z toho nebol.

41:25
    Prvá vážnejšia príležitosť Spišiakov na začiatku tretej tretiny, ale Zwick nedotiahol dobrú šancu na skórovanie do úspešného konca.

40:01
    Začala tretia tretina.

Tretia tretina začne o 18:34.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:23
    Tempo v závere druhej tretiny upadlo. Brankári v tejto časti zápasu veľa práce nemajú.

35:14
    Lesňák mal na hokejke druhý gól Spišiakov, ale puk neprepasíroval do brány.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Giľák (Zwick, Drozd) – 43. Urgas (Mendel), 46. Kucej (Pohanka, Koch), 54. Parobok (Urgas, Mendel)

HK Spišská Nová Ves: Strmeň – Šmelko, Janovčík, Horváth, Kyčák, Štrauch, Drozd, Gajan, Hamráček, Ondov, Chmeľ, Giľák, Zakopjan, Švec, Vrana, Findura, Ludányi, Zwick, Bednár, Lesňák.
    HKM Zvolen: Petrík – Kucej, Parobok, Matúška, Pospíšil, Grelneth, Novotný, Klonga, Urgas, Pohandka, Balko, Suchomer, Jakubík, Koch, Stena, Fekiač, Gábor, Horváth, Mendel, Nociar, Chalupský.

Rozhodca: Gajan – Tornay, Gavalier