Omsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Barys – D. Moskva 4:3 (3:2 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novgorod 4:3 (kon.)
Jekaterinburg – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Štvrtok 10.10.2013, 15:00KHL

So stretnutia KHL sa svami lúči Marek Antalík. (17:12:22)

V posledne tretine sa už tak strelcom nedarilo. Domáci sa poučili z druhej časti a v tretej tretine boli lepším mužstvom.

60:00

59:59
    Ani hra bez brankára hosťom nepomohla na strelenie vyrovnávajúceho gólu a tak si dôležité bidy pripisuje Jugra.

57:45
    Hurga veľmi dibre bráni svoje vedenie. Súperovi nedovolí dostať sa do šance.

56:11
    Hostia v plnom počte.

55:52
    Kuljomin v oslabení ušiel s pukom, ale jeho strela nenarobila Birjukovovi problémy.

55:05
    Presilovková formácia zviera Torpédo pred Gelašvilim. Dixon vypálil na bránu, ale brankár hostí aj napriek zakrytému výhľadu puk skrotil v lapačke.

54:11
    Hostia však budú musieť prežiť oslabenie Galuzina za sekanie bez gólu.

53:13
    Teraz by mali začať hrať hráči Torpeda, ak si chcú odniesť nejaké body z Chanty – Mansijska.

Jugra dal gól!

Jugra je znovu vo výhode vedenia. Pepeljajevovú tvrdú strelu nedokázal Gelašvili upratať do bezpečia a rovno ho vyrazil na hokejku KIRRILA KNJAZEVA. Domáci hráč s pukom nemal problém skórovať.
    Asistencia: Alexej Pepeljajev.

50:52
    Gorbunov mohol dostať Jugru do jednogóloveho vedenia. Samostatný únik však nedokázal premeniť.

49:25
    Tretia tretina patrí jasne domácim. Hostia sú v podobnej situácii ako boli domáci v prostrednej tretine. Momentálne sa hrá pred Gelašvilim.

48:21
    Po strele Savinainena nemusel Gelašvili zasahovať puk skončil vysoko nad bránou.

Dnešné stretnutie sleduje 2300 divákov.

46:58
    Následne Trončinský nahodil puk od modrej čiary. Gelašvili zasahuje svojou lapačkou a hra je prerušená.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 6. Dixon (Andersson), 16. Andresson, 39. Vitalij Slitnikov (Michail Žukov), ?. Kirril Knjazev (Alexej Pepeljajev) – 18. Brent, 33. Jarko Imonnen (Sakari Salminen), 34. Vjačeslav Kuljomin (Vladimír Galuzin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov – Šefer, Starosta,Pepeljajev, Trončinský, Chvostov, Putlov, Djakov – Sitnikov, Magogin, Žukov – Jakubov, Skorochodov, Knjazev – Dixon, Andersson, Savinainen – Olonov, Gorbunov, Gusev.
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili – Hietanen, Valentanko, Makarov, Chomitskij, Grigorev, Denisov, Belochvostikov – Imonnen, Salminen, Paršin – Kuljomin, Galuzin, Potapov – Brent, Krasnoslabocev, Kulakov – Šťastlivij, Wolski, Žarkov.

Rozhodca: Gusev, Sergejev – Goljak, Dedjulja.