Alkmaar – Groningen 0:1 (kon.) | Kerkrade – Heracles 3:3 (kon.) | Breda – Zwolle 3:0 (kon.)
Eindhoven – Den Haag 7:0 (kon.)
Roda JC Kerkrade
3:3 (1:2)
Heracles Almelo
cz Sobota 02.02.2013, 19:45 • Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade • Holandská Eredivisie

Do druhé půle vstoupili hosté výborně. Po několika sekundách se dostali do vedení o dvě branky. Ovšem následně udělali stejnou chybu jako jejich soupeř. Přenechali iniciativu svému rivalovi. Který po obrovských šancích snížil až v 57. minutě a vyrovnal v nastaveném čase. Stav zápasu 3:3. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 45%/55%.
    Střely celkem: 8/8.
    Rohové kopy: 3/5.
    Fauly: 26/23.
    Žluté karty: 2/4. (21:43:16)

90+4
    Hra se odehrává hlavně uprostřed hřiště.

90+3
    Nyní se zase prozměnu tlačí před domácího brankáře Kurta hosté, ale nedaří se jim dostat do tlaku.

90+1
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Hosté si dávají vlastní branku, když se CHRISTIAN DORDA špatně zorientoval ve vzdušném souboji a překonává vlastního brankáře. Domácí tak srovnávají stav zápasu v nastaveném čase.

90+1
    Domácí vybojovali standartní situaci na soupeřově polovině.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty nad základní hrací dobu.

90
    Navíc Pajič se dostával za obranu, ale Danilo jej výborně zakřižoval.

90
    Hostům se daří získávat cenné vtřetiny na útočné polovině.

89
    Na druhé straně se tlačil Demouge přes posledního strážce, ale Rienstra jej výborně ubránil a míč bere hostující kapitán Pasveer.

88
    Ale už je domácí obrana stačila zastavit.

88
    Vujičevič jde s Vejinovičem do rychlého brejku.

87
    Nyní se týmu Heracles daří bořit rychlé útoky soupeře.

86
    Následný centr hostující obrana odehrála do bezpečí.

85
    Za nedovolené zastavení pronikajícího Lebedynskiho dostává žlutou kartu hostující Bart Schenkeveld.

84
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Biemans, přichází Djoum.

84
    Při dalším centru se ocitá hodně snaživý Demouge v offsidové pasti.

83
    Příchází nepřesný nákop Danilo na hrot, kde však nebyl Demouge.

82
    Opět aktivní napadání hostujícího celku, dělá velké problémy hráčům Roda, kterým se stále nedaří dostat se do závěrečného tlaku.

81
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Gouriye, přichází Koenders.

Jaroslav Keř

Góly: 1. Malki, 57. Danilo, 90+1. Dorda (vla.) - 15. Vejinovič, 41. Gouriye, 46. Vujičevič

Karty:   58. Fledderus (KER) - 22. Monteyne (HRC), 44. Everton (HRC), 67. Quansah (HRC), 74. Rienstra (HRC), 85. Schenkeveld (HRC)

Roda JC Kerkrade: Kurto - Monteyne, Biemans(84.Djoum), Danilo, Tamata - Delorge(46.Demouge), Bonevacia, Fledderus - Hupperts(16.Donald), Malki (C), Lebedynski.
    Heracles Almelo: Pasveer (C) - Schenkeveld, Rienstra, Dorda, Quansah - Vujičevič, Bruns, Duarte - Gouriye(81.Koenders), Vejinovič, Everton(71.Pajlič).

Rozhodca: Kamphuis - Droste, Polman