Sigma Olomouc – 1. HFK Olomouc 5:2 (kon.) | Trenčín – Zlín 7:0 (kon.) | Ostrava – Senica 1:2 (kon.)
Slovácko – Nitra 3:4 (kon.) | Jablonec – Táborsko 2:2 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 4:1 (kon.)
Trenčín – Podbrezová 4:2 (kon.) | Třinec – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | Ružomberok – Dunajská Streda 4:1 (kon.)
Č. Budějovice – Čáslav 1:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
5:2 (3:1)
1. HFK Olomouc
cz Sobota 02.02.2013, 10:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Prípravný zápas

Konec zápasu. (11:42:52)

90
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Navrátil získal míč a poslal jej posléze ze strany na ADAMA VARADIHO, který byl sám ve vápně a upravil na konečných 5:2.

86
    Navrátilův přízemní centr uklidil na zadní tyči do brány MARTIN HÁLA.

80
    HFK právě vstřelil branku!
    Po Bučkově centru z pravé strany se hlavou prosadil DAVID KORČIÁN.

79
    Ševčíka nahrazuje Nešický.

77
    Zahraje si také Buček, který střídá zraněného Murina.

73
    Zápas skončil pro Bednáře, jehož místo převezme Chmelo.

65
    Střídání na straně HFK. Hrací plochu opustil Kovář, místo kterého si zahraje Tögel.

60
    Žlutou kartu obdržel Varadi.

Oba týmy provedly změny v sestavách. Na straně Sigmy vyběhla na trávník zcela nová jedenáctka, hosté obohatili sestavu o pět nových jmen.

46

42
    MARTIN DOLEŽAL dostal míč na penaltový puntík, otočil se a přesně zakončil k levé tyči.

36
    V krátkém sledu druhá žlutá karta pro domácí fotbalisty. Tentokrát se mezi hříšníky zapsal Pospíšil.

34
    Za faul na pronikajícího Biolka vidí žlutou kartu Falta.

32
    HFK snižuje zásluhou DAVIDA KOBYLÍKA, který poslal míč z přímého kopu do brány s pomocí břevna.

28
    Druhý gól prvoligového celku přidává ŠIMON FALTA.

7
    Skóre duelu otevírá JAKUB PETR střelou k pravé tyči z hranice vápna. Gólman HFK byl bez šance.

1

SK Sigma Olomouc: Reichl - Dreksa, Ordoš, Schulmeister, Štěrba, Doležal, Houska, Falta, Petr, Janotka, Pospíšil

1. HFK Olomouc: Šrom - Kovář, Šimko, Bednář, Kobylík, Dadák, Cep, Biolek, Nekuda, Čtvrtníček, Murín

Rozhodčí: Plesar - Gallo, Svoboda.

Miroslav Fantal

Góly: 7. Petr, 28. Falta, 42. Doležal, 86. Hála, 90. Varadi - 32. Kobylík, 80. Korčián

Karty:   34. Falta (OLO), 36. Pospíšil (OLO), 60. Varadi (OLO)

SK Sigma Olomouc: 1. poločas: Reichl - Dreksa, Ordoš, Schulmeister, Štěrba, Doležal, Houska, Falta, Petr, Janotka, Pospíšil

2. poločas: Reichl - Javůrek, Habusta, Sukup, Ševčík (79. Nešický), Šindelář, Varadi, Hořava, Koutný, Navrátil, Hála

1. HFK Olomouc: Šrom (46. Karabina) - Kovář (65. Tögel), Šimko, Bednář (73. Chmelo), Kobylík, Dadák (46. Korčián), Cep (46. Hromek), Biolek, Nekuda (46. Lukášek), Čtvrtníček (46. Kopecký), Murin (77. Buček)

Rozhodca: Plesar - Gallo, Svoboda