Arsenal – Stoke City 1:0 (kon.) | Newcastle – Chelsea 3:2 (kon.) | Fulham – Manchester United 0:1 (kon.)
Arsenal FC
1:0 (0:0)
Stoke City FC
Sobota 02.02.2013, 16:00 • Emirates Stadium • Anglická Premier League

Viac toho v druhom polčase neuvidíme, hlavný rozhodca Foy fúkol do svojej píšťalky a ukončil tak tento zápas. V druhom polčase sme videli jediný gól a to do brány Begovića, ktorého autorom bol striedajúci Lukas Podolski. Od 78. minúty sa skóre nemenilo a tak výsledné skóre zápasu je 1:0. Musím podotknúť, že Arsenal Londýn dnes vyhral zaslúžene, celý zapaás bol jednoznačne dominantnejším tímom. Ja sa s Vami lúčim a prajem Vám pekný zvyšok dňa. Dovidenia. (17:56:53)

90+
    Jones sa ešte v nadstavenom čase snažil dostať do útoku po nakopávanej lopte z vlastnej polovice, tá však letí mimo hracej plochy.

90+
    V nadstavenom čase uchádzajú nervy hráčom na obidvoch stranách, najmä teda na strane hostí, Arteta sa dostal do menšej strkanice s Owenom, všetko ukľudňuje hlavný rozhodca.

90
    V nadstavenom čase ešte prichádza posledné striedanie na strane domácich Walcott už má toho zrejme dosť, nahradí ho Ramsey

90
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nadstavovať sa budú 4 minúty.

89
    Hráči Stoke City sa v samom závere snažia spraviť niečo s výsledkom, zrejme im však už na to stačiť sily nebudú. Už nám beží posledná minúta riadnej hracej doby.

88
    Shawcross vidí za tento faul žltú kartu.

87
    V 87. prichádza nepríjemný moment, keď sa v sklze zrazili Koscielny a Shawcross a prvý menovaný dostal nepríjemný zásah do intímnych partii a zostáva s bolestným výrazom ležať na trávniku.

86
    Do konca riadnej hracej doby zostáva necelých 5 minút a zdá sa že toto jednogólové vedenie si domáci hráči ustrážia.

85
    Domáci hráči už tempo trošku zmiernili, netlačia sa toľko do útoku, určite si nechcú nechať vziať najtesnejšie vedenie.

84
    V 84. minúte vidíme striedanie na strane hostí aj do tretice, Waltersa nahradí Jerome.

84
    Hneď po ňom nasleduje aj druhé striedanie na strane Stoke City. Namiesto Camerona prichádza na trávnik Owen.

83
    Uvidíme prvé striedanie na strane hostí, na ihrisko príde Jones ktorý vymení Croucha.

82
    Aj napriek tomu domáci hráči naďalej tlačia svojho súpera a nedajú mu vydýchnuť.

81
    Ten však neznamenal nebezpečenstvo pre bránu hostí a tí sa nachvíľu oslobodzujú.

81
    V 81. minúte majú domáci hráči navyše výhodu rohového kopu.

80
    Dvojgólove vedenie mohol zariadiť druhý striedajúci hráč Carzola, ktorého strela letela len pár centimetrov nad bránu Begovića.