Lorient – Rennes 2:2 (kon.) | Sochaux – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Bordeaux – Valenciennes 2:0 (kon.)
Lille – Troyes 1:1 (kon.) | Bastia – Évian TG 0:0 (kon.) | Brest – Nice 0:2 (kon.)
SC Bastia
0:0 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
cz Sobota 02.02.2013, 20:00 • Stade Armand Cesari, Bastia • Ligue 1 McDonald’s

A je zde konec. Rozhodčí odpískává po dlouhých 6ti minutách nastaveného času konec zápasu. V něm zazářil hrdina Laquait, když vychytal tutovku Maoulida. Další hrdina je Wass, který odkopl míč z brankové čáry. I díky nim se dnes góly na hřišti Bastie nedostavily. Děkujeme za pozornost! (21:56:20)

96
    Roh pro domácí.

95
    Symbolicky zachytil Laquait centrovaný míč.

95
    Angoula obdržel žlutý kartonek za nebezpečný skluz.

95
    Poslední minuta utkání..

94
    Barbosův centr proletěl pokutovým územím až za bránu. Takže odkop od domácího golmana.

94
    Khazri nachytán v ofsajdu.

93
    Yatabareho, tedy který už nemohl nahrazuje Ilan.

91
    hráč domácích leží v křeči. brankář hostů Laquait mu dává pomoc.

91
    5 minut přidá sudí utkání.

90
    Ehret se dopustil útočného faulu. U míče jsou domácí.

90
    Na hřišti to zatím vypadá tak, že každý chvilku tahá pilku, a děje se to od 16ky k 16ce...

89
    Poslední 2 minuty do konce + nastavení. Je načase přidat nějaký gól z jedné či oné strany.

88
    Beavue pálil nad bránu Evianu. odkop od Laquaita.

86
    Evian GT nyní drží míč.

84
    Govou nyní vypálil z pozice asi 20 metrů, jeho rána se stočila a šla od pravé tyčky. Spoluhráči se zlobí, Govou se omlouvá, přesto šance to byla.

83
    A už se opět hraje. Vypadá to, že i přes bolest brankář utkání je schopen dohrát!

82
    Na hřišti se leduje, Sand bude brankář/hrdina zápasu v pohodě, Evian už totiž 3x střídal.

81
    Nepříjemná situace. Brankáře hostů Laquaita nakopl zřejmě Yatabare, bude se ošetřovat.
    Góly:

Karty:   29. Yatabare (BSA), 61. Sable (BSA), 77. Rothen (BSA) - 25. Bi (EVA), 95. Angoula (EVA)

SC Bastia: Landreau - Cioni, Marchal, Choplin, Harek - Rothen, Beavhue - Thauvin, Yatabare Palmieri - Modeste.
    Évian Thonon Gaillard: Laquait - Tie Bi, Angoula, Mbarki, Betao - Sorlin, Wass, Barbosa, Ninkovic - Adnae, Berigaud.

Rozhodca: Moreira - Boisdenghien, Ocak