Poľsko
4:1 (4:1)
Rumunsko
cz Sobota 02.02.2013, 20:45 • Estadio Ciudad de Malaga • Medzinárodné zápasy

Skončilo přátelské utkání mezi Polskem a Rumunskem. "Domácí" (dle zápisu) si s přehledem připisují pomyslné 3 body, k nimž dokráčeli suverénním způsobem především díky předváděné hře v prvním poločase, kdy inkasovali pouze jednou, zatímco vstřelili 4 branky. Ve druhé půli Rumuni další branku nepřidali, což na ukazateli skóre znamená konečný výsledek 4:1. Děkuji za pozornost a těším se u dalšího přenosu. (22:35:21)

90
    A už jsme se přehoupli přes 90 minut hrací doby...

90
    Držení míče 53:47, druhý poločas nepoměr z první půle prakticky srovnal.

89
    Polské publikum v ochozech děkuje svým miláčkům, hráči s orlicí na dresu si v poklidu kráčí za suverénní výhrou v dnešním klání.

88
    A s tím si obránci poradili.

88
    Poláci blízko pokutového území soupeře... Je z toho ale kontr Rumunska.

86
    S blížícím se koncem zápasu a stále víc docházejícími silami vidíme spíš nakopávanou a souboje na polovině, vážnější šance patří zřejmě minulosti.

86
    Poláci se snaží dávat balon rychle od nohy, útok z levé strany končí jen v náručí Lunga.

85
    Rumunští fotbalisté pochopili, že úspěch přijde jen v případě, že zvýší aktivitu a začnou soupeře napadat. Bohužel pro ně to však pochopili dost pozdě. V 85. minutě je jaksi pozdě na srovnání tříbrankového manka.

84
    Souboj v rohu, polské zdvojení. A rumunský aut.

83
    I Rumuni to zkouší zezadu, zahrál si Lung. Po jeho výkopu a následné nahrávce však zazněl jen hvizd rozhodčího - ofsajd.

82
    Závar v pokutovém území... A faul na Lukasika, takže budou rozehrávat hráči v bílém.