Pardubice – Liberec 6:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 1:4 (kon.) | Třinec – Zlín 2:3 (kon.)
Chomutov – K. Vary 5:4 (po pr.) | Sparta Praha – Litvínov 4:5 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:2 (2:2, 3:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Nedeľa 07.10.2012, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

55:18
    Závěr utkání ještě nabídne za rozhodnutého stavu přesilovku Pardubic. Dvě minuty dostává za podražení Michal Bárta.

47:45
    Přesilovka pro Liberec. Aleš Píša dostává dvě minuty za více než jasné podražení.

38:45
    Domácí tým bude mít výhodu zhruba minutové přesilovky pěti proti třem. Petr Nedvěd totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

37:39
    Závěr druhé třetiny bude ve znamení přesilovky domácích. Za hákování je totiž vyloučen Michal Bárta.

26:02
    Přesilovka pro Pardubice. Za nedovolené bránění vidí dvouminutový trest Petr Kica.

15:18
    Přesilovka pro Pardubice. Martin Čakajík vidí dvě minuty za vysokou hůl.

05:24
    Chyba Zohorny vede k prvnímu vyloučení dnešního podvečera. Dvě minuty dostává za nedovolené bránění Jan Kolář.

Martin Mišovec

Góly a asistencie: 8. Benák (Cetkovský), 8. Kousal (Somík), 21. Krejčí (Kolář), 23. Zohorna (Kolář, Benák), 28. Bartek (Beech, Brendl), 41. Hemský - 19. Nedvěd (Bulíř), 19. Filippi (T. Urban)

HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) – Benák, Kolář, Píša, Kindl, Kočí, Ďaloga, Vašíček – Hemský, Krejčí, Starý – Bartek, Kousal, Somík – Brendl, Beech, Cetkovský – Semorád, Nosek, Zohorna – Šagát.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

Bílí Tygři Liberec: Pinc (8. Pavelec) – Šmíd, Havíř, Čakajík, Výtisk, Čutta, Derner, Cebák – Bulíř, Nedvěd, Dušek – Kudrna, Víšek, R. Vlach – T. Urban, Bárta, Filippi – Krejčík, Galamboš, Kica – Špaček.

Trenéři: Marian Jelínek, Filip Pešán a Miroslav Kapoun

Rozhodca: Šindler, Sjöqvist (SWE) - Barvíř, Blümel