Žilina – Trenčín 0:3 (kon.) | B. Bystrica – Piešťany 2:5 (kon.) | Nitra – Poprad 5:1 (kon.)
Martin – Zvolen 1:3 (kon.) | Skalica – Košice 3:6 (kon.)
HK Nitra
5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
HK Poprad
Nedeľa 07.10.2012, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na ďalšie prenosy na onlajny.eu (19:05:39)

V tretej tretine Poprad ožil, čoho výsledkom bol aj jeho gól v 45.minúte, keď Kovačevič využil presilovú hru.
    Nitra však podala kvalitný výkon a tak zaslúžene Poprad porazila 5:1.

V závere poslednej časti už gól nepadol a tak môžeme konštatovať, že Nitra zápas s Popradom zvládla a vyhrala 5:1.

60:00

59:35
    Tománek potiahol puk pred brankára Popradu, ale Stümpel bol už v zlom streleckom uhle.

59:00
    Nitra vyhodila puk do pásma Popradu, ale bez strely.

58:10
    Šance na oboch stranách, hrá sa veľmi živo.

57:45
    Kováčik pred brankárom Popradu, ale hosťujúci obranca teraz situáciu zachránil.

57:03
    Šanca na opačnej strane, keď Macejko vystrelil, ale Valent vyrazil.

56:50
    Nitra v plnom počte sa hneď dostala do pásma Popradu, ale k strele sa domáci hráči nedostali.

56:21
    Domáci v plnom počte.

56:10
    Ďalšia šanca hostí, no v klbku hráčov pred brankárom sa najlepšie orientoval Valent a prerušil hru.

55:50
    Poprad stále nasťahovaný v pásme Nitry.

55:15
    Sabolič teraz pálil, Valent vyrážal a vzápätí ďalšia strela toho istého hráča, ale to už bola Velntova lapačka.

54:40
    Tomas skúsil nastreliť pred brankára Valentu, ale iba do prvého nitrianskeho obrancu.

54:17
    Nitra, Vosátko, 2,minúty, hákovanie

53:30
    Macejko skúsil prihrávať volnému Takáčovi, ale jeho prihrávku zachytil obranca Nitry,

52:50
    Hamrák sa snažil teraz zachytiť vyhodený puk, ale nestihol to. Hra sa sťahuje pred Valentu.

52:16
    V Nitra Aréne je teraz reklamná prestávka.

Ján Csillag

Góly a asistencie: 1. König (Segľa, Kováčik), 8. Kováčik (Chrenko), 18. Mašlonka (König, Kadura), 22. Tománek (Stümpel), 35. Kováčik (Segľa, König) - 45. Kovačevič (Vandas, Koskinen)

HK Nitra: Valent, Žigárdy - Trefný, König, Ordzovenský, Vosátko, Bača, Rais, Arvay, Podstavek - Kováčik, Chrenko, Segľa, Jokila, Stümpel, Tománek, Mašlonka, Hamrák, Kadura, Kmeč, Bene, Pupák,
    HK Poprad: Nikkilä, Sidor - Špelda, Šterbák, Kovačevič, Kramár, Kurali, Pentikainen, Gáborčík - Tomas, Klouda, Sabolič, Vandas, Buc, Takáč, Macejka, Koskinen, Gápa, Paločko, Rapáč, Homa

Rozhodca: Lokšík, Tvrdoň, Výleta