Trnava – Spišská N. Ves 0:6 (kon.) | Michalovce – Prešov 4:0 (kon.) | Trebišov – Bardejov 3:7 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 2:3 (po s.n.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 3:1 (kon.) | Senica – Prievidza 4:2 (kon.)
HK STEEL TEAM Trebišov
3:7 (1:1, 2:4, 0:2)
HK Bardejov
Nedeľa 07.10.2012, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:06:25)

58:03
    Bardejov dal gól!

Bardejov využíva presilovú hru a ešte viac zdokonaľuje svoj obrat! Presný zásah si na svoje konto pripisuje MAREK NAGY. Asistencie: Ľubomír Sabol, Viliam Knap.

57:17
    Vylúčenie Trebišov. Martin Kovaľ, 2 minúty za podrazenie.

48:22

Bardejovskí hráči úplne ovládli zápas! Z 3:1 sa im podarilo otočiť na 3:6. Tentokrát pridal gól IGOR HALÁS. Asistencia: Viliam Knap.

46:21
    Vylúčenie bardejov. Peter Česelka na 2 minúty za podrazenie.

42:25
    Trebišovčania budú hrať v oslbení. Marek Mach sa previnil faulom lakťom.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

34:38
    Bardejovčan Alexander Valentín vylúčený na 2 minúty za podrazenie.

33:20

A skvelý obrat pokračuje! Tentokrát skóroval PETER ČESELKA a posiela hostí už do dvojgólového vedenia. Asistencia: Viliam Knap.

29:47

Dokonalý obrat v podaní hráčov z Bardejova, ktorí už zásluhou ERIKA BOCHŇU vyhrávajú 3:4! Asiistencie: Matúš Chovan, Juraj Dancsák.

28:23

Áno, Bardejov sa skutočne vrátil do zápasu! O vyrovnávajúci presný zásah sa postaral VILIAM KNAP. Bez asistencií.

26:48

Źeby sa hostia vrátili do zápasu? Na rozdiel jediného gólu znižuje JURAJ DANCSÁK. Asistencie: Jakub Mihalič, Martin Krčula.

24:30
    Trebišov dal gól!

Domáci hokejisti zvyšujú svoj náskok už na rozdiel dvoch gólov. Postaral sa o to DÁVID VEREŠ. Asistencie: Marek Mach, Dušan Kobeľa.

21:45

Hneď v úvode druhej tretiny posiela domácich do vedenia svojím druhým gólom v zápase LADISLAV ŠČURKO. Bez asistencií.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

18:45
    A máme tu aj prvého previnilca v tíme hostí. Marcel Baláž na 2 minúty za hákovanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Veronika Pancuráková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Ščurko (Pisio), 22. Ščurko, 25. Vereš (Mach, Kobeľa) - 2. Valchař (Bochňa, Hričina), 27. Dancsák (Mihalič, Krčula), 29. Knap, 30. Bochňa (Chovan, Dancsák), 34. Česelka (Knap), 49. Halás (Knap), 59. Nagy (Sabol, Knap)

HK STEEL TEAM Trebišov: Gašparovič - Ficko, Neumann, Pavličko, Králik, Kovaľ, Leškanič, Ivančo, Minčák, Ščurko, Pisio, Kobeľa, Pačuta, Schnelly, Mach, Vereš, Valko, Grega, Gergeľ
    HK Bardejov: Marton – Valentín, Polaček, Stríž, Sabol, Baláž, Hoďa, Krčula, Hričina, Bochňa, Valchař, Tkáč, Mojdis, Mihalič, Dancsák, Nagy, Šimo, Chovan, Česelka, Halás, Knap

Rozhodca: Jura Branislav, Smerek Vladimír, Beňuška Peter