Charleroi – Leuven 0:4 (kon.) | Waregem – Cercle Bruggy 3:1 (kon.) | Lokeren – Lierse 2:2 (kon.)
Mechelen – Kortrijk 0:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Mons 2:2 (kon.)
YR KV Mechelen
0:2 (0:1)
KV Kortrijk
cz Sobota 06.10.2012, 20:00Belgická Jupiler Pro League

To je pro dnešek z belgické ligy vše, dobrou noc. (22:01:41)

Před zápasem byl v roli mírného favorita domácí Mechelen, ale jeho šance na bodový zisk zhatila 28. minuta, kdy byl vyloučen klíčový hráč Dialiba. Početní výhodu zužitkovali hosté z Kortrijku ještě do poločasu. To se trefil Reynaud. Domácí nechtěli dát svou kůži lacino a bojovali, ale jejich naděje na vyrovnání ukončil brankou Nfor. Hosté si tak odvážejí z Mechelenu velmi cenné body v boji o play-off.

90+2
    Domácí to zkoušejí nákopy na polovinu Kortrijku, ale bez efektu.

89
    Pan Claude Bourdouxhe nastaví ještě 2 minuty.

87
    Domácí se vrhli do zběsilého útoku, a tak je z rychlého kontru mohl potrestat Martin. Jeho střelu vyrazil se vší námahou Pacovski.

86
    Destorme (Mechelen) se ještě snaží vyburcovat své spoluhráče.

85
    Střelec druhé branky Nfor odchází ze hřiště. Nahradí jej Dupuis.

85
    S rohovým kopem si bez problémů poradil brankář Keet, který sebral míč ze vzduchu.

84
    Rohový kop pro Mechelen.

81
    Mulemo z Kortrijku vidí za svůj prohřešek žlutou kartu. Hra je nyní příliš rozkouskovaná. To svědčí hlavně hostům.

80
    Beteau (Mechelen) se odhodlal ke střele z velké dálky. Jeho pokus skončil v hledišti.

78
    Ani za nepříznivého stavu se domácí fotbalisté nevzdávají. To se líbí i fanouškům, kteří své miláčky i nadále velmi hlasitě povzbuzují.

74
    Střídají i hosté. Na hřiště přichází Kamghain, který nahradí Oussalahu

72
    Poslední střídání v domácích řadách. Na hřišti nahradí nevýrazného Enevoldsena Pedersen.

70
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Šťastným střelcem je útočník ERNEST NFOR. Ten využil okénka v domácí obraně, kterou následně potrestal gólem. Hostům by tři body již neměly uniknout.