Charleroi – Leuven 0:4 (kon.) | Waregem – Cercle Bruggy 3:1 (kon.) | Lokeren – Lierse 2:2 (kon.)
Mechelen – Kortrijk 0:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Mons 2:2 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (2:0)
Lierse SK
cz Sobota 06.10.2012, 20:00 • Daknam Stadion • Belgická Jupiler Pro League

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (21:54:17)

A je tu poslední hvizd rozhodčího. Tak po první půli, která jasně vyzněla ve prospěch domácích je tu zvrat. Hned v 52. minutě se prosadil Hazurov a v samém konci utkání si nechtěně srazil míč do vlastní branky Gueyé a zápas tedy skončil remízou 2:2.

90+2
    Míče teď dopředu nakopává zase Lokeren, zatím ale bezvýsledně.

90
    V utkání se ještě nastaví tři minuty.

90
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Dlouhý centr z půlky srazil za záda svého brankáře Gueyé a je tak srovnáno v hodině dvanácté!

89
    Po špatné rozehře domácích se Lierse dostalo k nebezpečnému centru pro který si došel Barry a ještě byl ve výskoku faulován.

88
    Roh rozehraný na krátko se hostům příliš nevyvedl a míč je už na půlce.

88
    Rohový kop pro hosty, jedna z posledních šancí.

86
    V offsidu lapen Hazurov.

85
    Ve středu hřiště faulovaný Wils, hosté by se již měli pomalu tlačit před domácí branku a zkusit ještě vyrovnat.

83
    Druhé střídání předvádí hostující lavička, ze hřiště sprintuje aktivní Menga, místo něj přichází Bekoe.

81
    Za ostrý zákrok na Mengu si vykoledoval žlutou kartu De Bock.

78
    Naposledy vystřídal domácí trenér, Leka nahradil na trávníku Saglik.

75
    Bidaoui se prokličkoval do vápna a zkusil štěstí z úhlu, rozvlnil ale pouze boční síť!

74
    Za faul dostává žlutou kartu hostující kapitán Dechelet.

72
    Útočným faulem se provinil Lambot.

70
    Poprvé střídají i hosté, hřiště opustil Hairemans, nahradil ho Adesanya.

69
    Pro centr z pravé strany si v poklidu došel Barry.

68
    O střelu z dobrých osmatřiceti metrů se pokusil Hazurov, jeho střele nechybělo moc a mohla dosti polekat Barryho.