Montpellier – Évian TG 2:3 (kon.) | Sochaux – Rennes 0:1 (kon.) | Lille – Ajaccio 2:0 (kon.)
Bastia – Troyes 3:2 (kon.) | Remeš – Nice 3:1 (kon.) | Toulouse – Valenciennes 2:2 (kon.)
Toulouse FC
2:2 (0:2)
Valenciennes FC
cz Sobota 06.10.2012, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Ligue 1 Uber Eats

A je dobojováno. Sledovali jsme utkání, ve kterém byli aktivnější domácí borci. Jenže hosté už v šestnácté minutě vedli o dvě branky a zbytek zápasu už pouze bránili. V 58. minutě snížil Yedder a v samotném závěru vyrovnal Regattin. Týmy si tedy body rozdělily. To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenosů. Přeji hezký večer. Dobrou noc. (21:52:32)

90+3
    Ale dokonalý obrat se už zřejmě domácím nepodaří.

90+2
    Domácí hráči to ještě zkouší ...

90+1
    Vypadá to, že si týmy dnes body rozdělí.

90
    Toulouse právě vstřelilo branku!

Tak domácí se přeci jen dočkali vyrovnávací branky. Po rychlé kombinaci se vzal míč střídající ADRIEN REGATTIN, který překonal hostujícího brankáře.

90
    Začala poslední minuta normální hrací doby.

89
    Na centrovaný míč si naskočil jeden z domácích borců, ale vyrovnat se mu nepodařilo.

88
    Další roh pro Toulouse.

87
    U kulatého nesmyslu jsou už opět domácí.

85
    Hosté vybojovali míč a daří se jim kombinovat. Zadáci Valenciennes si tak mohou chvíli oddechnout.

84
    I tentokrát se hosté ubránili.

83
    Domácí borci se stále tlačí dopředu. Hosté ale pozorně brání a když získají míč, tak ho pošlou co nejdál od své branky.

82
    A vzápětí i poslední střídání Toulouse. Dohrál Tabanou a přišel Braaten.

81
    Domácí podruhé střídají. Djala nahradil Regattin.

80
    Ale zatím domácí nic nevymysleli. Konec zápasu bude zřejmě ještě pořádně divoký.