Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 0:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:1 (0:1)
SK Sigma Olomouc
cz Sobota 06.10.2012, 17:50 • Městský stadion v Mladé Boleslavi • Gambrinus liga

Z Mladé Boleslavi je to vše, příjemný zbytek sobotního večera. (19:49:39)

Mladá Boleslav i ve druhém poločase měla převahu, jenže gólových šancí moc ne, a tak nedokázala vstřelit novému lídrovi Gambrinus ligy ani jeden gól. Připomeňme, že utkání rozhodl ve 32. minutě proměněnou penaltou Ordoš.

90+4
    Boleslav se ještě snaží alespoň vyrovnat, jenže olomoucká obrana už je neprostupná.

90+4
    Michala Hubníka vystřídal Jakub Plšek.

90+3
    Pospíšil vybojoval na Johanovi rohový kop, toto utkání Olomouc vyhraje.

90+1
    Po ztrátě míče se hnali Olomoučtí ve třech proti jedinému boleslavskému hráči. Akci však zbrzdili a nakonec pokazili.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Klesnil (OLO) trefil Johanu skluzem a vidí žlutou kartu. Ještě z toho byla poměrně peprná výměna názorů.

88
    Kúdelova přihrávku mezi stopery neprošla.

86
    Dosoudil trefil loktem do hlavy Hořavu. Nehrálo se kvůli tomu dobré dvě minuty.

85
    A právě Jana navrátila vystřídal Jakub Petr.

84
    Navrátil (OLO) viděl žlutou kartu za nějaké to slovo směrem k rozhodčímu.

83
    Obrázek jako z prvního poločasu: Boleslav marně obléhá olomouckou polovinu.

81
    Václav Ondřejka vystřídal v sestavě Mladé Boleslavi Martina Nešpora, který dnešní zápas skutečně odmakal.

80
    Hubníkova technická střela skončila metr vedle Millerovy pravé tyče.

79
    Klesnil držel Nešpora v těsném objetí, což neuniklo rozhodčímu Patákovi.

Dnešní utkání sleduje 3072 diváků.

77
    Bulutova střela z úhlu skončila po zákroku Blahy naštěstí pro Olomouc mimo bránu!