koniec udalosti
Jednotlivci - muži

Hyek Jin Oh

Piatok 03.08.2012, 10:00Olympijské hry - Lukostreľba

JE KONIEC ! Japonec získal 25 bodov, Oh 28 bodov a tak za stavu 7:1 víťazí a získava olympijské zlato ! (17:11:23)

V treťom sete napokon remíza, Japoncovi nestačilo na zisk dvoch bodov v sete ani 29 bodov ! Stav je 5:1 pre Kima.

V druhom sete je tu opäť víťazstvo KIMA, ktorý je blízko k zlatu. Dosiahol 28 bodov a vedie 4:0 !!

29 bodov získal Kim pred 26 bodmi od Japonca, Kórejčan vedie 2:0 !

Takaharu FUKURAWA (JAP) a Bubmin KIM (KOR).

Finále o olympijské zlato - posledné v lukostreľbe !

Víťazom sa stal Číňan XiaoXiang Dai a je bronzový !

V piatom sete sa zrodila remíza, je to teda 5:5 a uvidíme BRONZOVÝ SHOOT-OFF !

Dai získal tentoraz opäť len o bod viac a stačilo mu to na to, aby bolo teraz 4:4 na sety.

Dai znížil, keď získal s 28 bodmi o bod viac ako Ven, stav je preto 4:2.

Skvelá streľba v druhom sete priniesla Holaňďanovi ďalšie dva body . 4:0.

Prvý set vyznel jasne pre Holanďana, ktorý získal 29 bodov, pričom Dai len 26 - 2:0.

Stretnutie o bronz: Rick van der Ven (NED) a XiaoXiang Dai (CHN)

Hyek Jin Oh (KOR) víťazom Sfoot-offu a druhým finalistom !

Dobra streľba Oha zachránila a taktiež 29 bodov v piatom sete. Máme tu druhý Shoot-off.

Kim mal o dva body menej na terčoch ako Dai, a tak sa Číňan ujíma vedenia 5:3 !

V treťom kole remíza, obaja mali zhodne po 27 bodov, takže stav je 3:3 na sety.

Oh vyhral o bod druhý set, stav je vyrovnaný 2:2.