Austrália - Argentína 2:2 (kon.) | Holandsko - Nový Zéland 5:1 (kon.)
V. Británia - Pakistan 4:1 (kon.) | JAR - Španielsko 2:3 (kon.)
V. Británia - Pakistan

4:1

(2:0)

Piatok 03.08.2012, 17:00Olympijské hry - pozemný hokej - muži

Stretnutie sa skončilo víťazstvom favorita v pomere 4:1. Hráči Pakistanu absolútne nestíhali za domácimi hráčmi a tak si zaslúžene z tohoto zápasu odnášajú porážku v pomere 4:1. Ďakujem za pozornosť. (18:30:56)

70:00
    Koniec stretnutia!

69:17
    V poslednej minúte zaznamenáva čestný úspech hostí Abbas Sohail. (4:1)

68:20
    Pakistan má výhodu trestného rohu!

66:54
    Ďaľšíí góóól tu máme, opäť je z rohu a opäť sa presadzuje Jackson Ashley, po krásnej strele sa stav zvyšuje, už na rozdiel 4 gólov. (4:0)

66:15
    Začala posledná 5 minútovka stretnutia a Briti budú mať výhodu zahrávať trestný roh.

62:11
    Ahmed to skúšal z diaľky, pretože bližšie ho domáci tím nepúšťa, no tú strelu si kontroloval brankár Catlin.

60:11
    Briti vymenili piatich hráčov v poli a tak na posledných 10 minút posielajú čerstvé sily na plochu.

57:22
    Domáci Clarke strieľa, ale opäť je úspešný jeho súper v bráne.

55:30
    Pakistan sa snaží skorigovať výsledok, ale veľmi sa im to nedarí proti 100% obrany Britov.

54:55
    Howes sa už zapojil do hry a tak ani táto presilovka nie je využitá.

52:48
    Ben Howes však opäť oslabuje svoj tím a vypýtal si od rozhodcu zelenú kartu. No proti silnejším tímom sa to môže domácim vypomstiť.

52:37
    Oba tímy striedajú, tréneri posielajú oddýchnutých hráčov.

49:54
    Tento krát sa však už Brit Jackson Ashley nemýli a jeho strela po pekne rozohratom trestnom rohu končí v sieti brankári Shaha. Rozdiel sa tak opäť zvyšuje. (3:0)

49:37
    Jackson strieľa a hneď v zápätí je tu druhý roh.

48:20
    Veľká Británia bude zahrávať trestný roh.

46:26
    Tindall James strieľa na bránu, no úspešný Shah v báne. Briti sú omnoho aktívnejší, loptičku súperovi často nepožičiavajú.