Austrália - Argentína 2:2 (kon.) | Holandsko - Nový Zéland 5:1 (kon.)
V. Británia - Pakistan 4:1 (kon.) | JAR - Španielsko 2:3 (kon.)
Belgicko - Južná Kórea

2:1

(0:0)

Piatok 03.08.2012, 22:15Olympijské hry - pozemný hokej - muži

Veľmi vyrovnaný zápas ktorý oku diváka veľmi neulahodil. Napriek tomu Belgičania zaslúžene víťazia pretože v obrane boli počas celého zápasu veľmi pozorný a v útoku oveľa nebezpečnejší ako ich dnešní súper. To je na dnes všetko a mne neostáva nič iné len vám všetkým popriať ničím nerušenú olympský noc. Ďakujem za pozornosť. (23:51:36)

70:00
    Zápas skončil.

69:29
    Zápas sa dohráva v trošku nervóznom nádychu.

67:50
    Belgičania bez väčších problémov riziko trestného rohu odvrátili.

66:50
    Trestný roh pre Kóreu.

65:00
    Reprezentantom Južnej Kórei veľa času neostáva. Navyše Belgičania hrajú v obrane ukážkovo takmer po celý zápas.

60:01
    GÓL ! Napriek tlaku Kórei svoj náskok zvyšujú reprezentanti Belgicka. Úspešným strelcom sa stal Charlier.

60:00

55:00
    Obrovská šanca pre Kóreu v podobe prudkej strely Kanga ktorý však tesne minul priestor bránky.

51:30
    Gougnard (BEL) je potrestaný zelenou kartou.

49:05
    Loptičku majú pod kontrolou Kórejci avšak nachádzajú sa iba na poliacéj čiare.

47:59
    Trestný roh Kórei.

46:20
    GÓL ! Je vyrovnané. Po trestnom rohu sa najlepšie zorientoval Nam. A hrá sa od začiatku.

42:31
    Hlavnou zbraňou Belgicka sú presné nahrávky. Naopak na hokejkách Južnej Kórei cítiť nervozitu

40:00
    Belgičania sú na koni.

37:20
    GÓL ! A je to tu hneď na začiatku druhého polčasu sa Belgičania ujímajú vedenia. Belgičan Boon sa stáva šťastným strelcom po tom čo bejzbalovým zákrokom rozvlnil sieť súpera.

35:01
    Hvizd rozhodcu začal druhý polčas.

35:00
    V prvom polčase sme mohli sledovať ako oba tými hrajú prevažne zo zabezpečenej obrany. Väčšie šance sme zaznamenali len veľmi zriedka a práve preto svieti na ukazovateli stav 0:0.