Denný program (kon.)
koniec udalosti
Denný program

Piatok 03.08.2012, 10:00Olympijské hry - badminton

Ďakujem za pozornosť. Mali sme možnosť sledovať 6 zaujímavých zápasov. Kolotoč badmintonového turnaja pokračuje aj zajtra! (17:29:12)

21:11 a 21:17 . Tak skončil finálový zápas zmiešanej štvorhry badmintonového turnaja. Víťazmi sa stávajú ZHANG/ZHAO!

V zápase o zlato v mixe si zahrali Zhang/Zhao a Xu/Ma.

Lin si zahrá finále! 21:12 a 21:10, tak skončil zápas o finále medzi Linom (CHN) a Lee Hyunom (KOR) !

Lin(CHN) získal prvý set v pomere 21:12 iba za 18 minút a má nakročené do finále.

Nasleduje ďalší zápas, druhé semifinále, kde sa stretnú Lee HI (KOR) a Lin z Číny.

Nasadenú jednotku uvidíme vo finále! Lee (KOR) poráža v dvoch setoch Číňana Chenga 21:13 a 21:14!

Prvý set patrí svetovej jednotke. Lee (KOR) ho vyhral 21:13. Cheng (CHN) bude mať čo robiť, aby ho zdolal.

Prvý set je v jasnej réžii svetovej jednotky. Zatiaľ je stav 16:7 pre Leeho.

Začíname!

O 16:00 začne vrchol dnešného dňa. Bude sa bojovať o zlato! Vo finále mixu sa stretnú Číňania. 1 a 2 pavúka. Zhang/Zhao a Xu/Ma. Bude to bezpochyby zaujímavý a krásny zápas. Vieme len jedno, zlato získa Čína, ale ktorýže pár to bude? Zístíme po 16:00, tak si tento vrchol dnešného dňa nenechajte ujsť!

O 15:15 nášho času začne 2.semifinále mužskej dvojhry medzi 7 a 2 pavúka. Lee(7) z Južnej Kórei má šancu poraziť Číňana, dvojku pavúka Lina. Podarí sa mu to? Uvidíme!

Ďalší zápas začne o 14:30. Bude to semifinále mužov, kde sa stretnú 1 pavúka, Malajzičan Lee a 3 pavúka Číňan Cheng. Favorit je teda jasný, je ním Lee.

Druhý set vyhral dánsky pár rovnakým skóre, 21:12 a raduje sa so zisku bronzovej medialy! Pár Fischer/Pedersen dokázal, že aj Európa v tomto športe nezaostáva!

Prvý set jasne patril dánskemu páru! 21:12

12:5 ! Náskok 7. bodov pre dánsku dvojicu by mal stačiť na zisk prvej sady!

Dánsky pár vyhráva už 5:1!

Už o malú chvíľu začne zápas o bronz v mixe medzi dánskym párom Fischer/Pedersen a Indonézskou dvojicou Ahmat/Natsir.

Je koniec! Tretia nasadená Číňanka Li vyhrala zápas za 46 minút 22:20 a 21:18 nad dvojkou pavúka Wang.X.

Vo finále sa stretne s krajankou Wang.Y!