Španielsko - Austrália 13:8 (kon.) | Kazachstan - Grécko 4:11 (kon.)
Čierna Hora - Srbsko 11:11 (kon.) | Rumunsko - Maďarsko 15:17 (kon.)
V. Británia - USA 7:13 (kon.) | Taliansko - Chorvátsko 6:11 (kon.)
Kazachstan - Grécko

4:11

(1:2, 0:4, 1:3, 2:3)

Štvrtok 02.08.2012, 12:20Olympijské hry - vodné pólo - muži

Videli sme druhý dnešný zápas, tento však bol podstatne jednoznačnejší. Gréci treba povedať, že vyhrali zaslúžene a tak si pripisujú dôležité body do tabuľky a budú tak bojovať ešte o postup zo skupiny. Kazachstan bude hrať už iba o česť. Ďakujem za pozornosť prajem pekný zvyšok dňa. (13:23:23)

30:38
    V predposlednej minúte sa trieda do čierneho pred chvíľkou potrestaný Ukumarov, no už len koriguje ten nepriaznivý výsledok pre jeho tím. (4:11)

29:25
    Tretín gól Kazachstanu pridáva Ukumanov, prihrával mu Kokorin, brankár Deligiannis nemal šancu. (3:11)

24:20
    Fountoulis zvyšuje z penalty. Je to už je piaty gól v zápase. (2:10)

23:27
    V poslednej minúte je tu ďaľší gól a opäť na strane Grékov, presadzuje sa Delakas. (2:9)

19:11
    Po dlhom čase udrelo aj na druhej strane, brankára Grékov parádnou strelou prestrelil Gorovoy. (2:7)

15:59
    Sekunda pred koncom a Gréci svoj náskok zvyšujú strelcom gólu bol Kokkinakis. (1:6)

8:23
    A hneď svoj náskok zvyšujú nádherná spolupráca medzi Mylonakisom Afroudakisom a druhý menovaný zvyšuje. (1:3)

4:29
    Ale pozor! Je znížené, krásnou strelou sa prezentuje Ushakov. (1:2)

4:05
    Gréci svoj náskok zvyšujú a ďalekonosnou strelou sa prezentuje Fountoulis. (0:2)

2:22
    Vylúčenie Panfiliho a hneď ho aj potrestáva Fountoulis Grécko sa teda ujíma vedenia (0:1)

Vítam vás pri druhom zápase v dnešnom programe vo vodnom póle. Stretnú sa proti sebe Grécko a Kazachstan. Favorit je jasne daný je ním Grécko. Kazachstan Prehral obidva svoje zápasy v doterajšom priebehu. Ale každý zápas začína od 0:0 a tak je možné, že favorita z Grécka potrápi!