Austrália - USA 1:0 (kon.) | Čína - Holandsko 0:1 (kon.)
JAR - Nemecko 0:2 (kon.) | Belgicko - V. Británia 0:3 (kon.)

1:2

(0:1)

Štvrtok 02.08.2012, 22:15Olympijské hry - pozemný hokej - ženy

70:00
    Po hektickom závere sa Argentínčankám podarilo udržať náskok a zaslúžene víťazia. V dnešnom zápase sme videli množstvo pekných šancí na oboch stranách. Favoritky to určite nemali ľahké a môžu ďakovať športovým nebesám že zápas nakoniec skončil v ich prospech. Prajem ešte krásny a ničím nerušený športový večer. Ďakujem za pozornosť. (23:44:08)

66:02
    Juhoameričanky v závere zápasu nechcú riskovať a tak sa radšej pevne usadili na polovičke súpera.

61:25
    GÓL ! Šťastnou strelkyňou sa stala CHARLOTTE HARRISONOVÁ! Ktorá iba do klepla loptičku. Týmto pádom o víťazovi nemusí byť ešte rozhodnuté.

62:05
    Zelenou kartou je potrestaná Argentinčanka Maccariová.

58:52
    Forgessonová posielala pred bránu loptičku z pravej strany, adresáta ale nenašla.

54:05
    Reprezentácia Argentíny aj naďalej kontroluje priebeh stretnutia.

52:17
    Veľká šanca Argentíny definitívne zlomiť odpor súpera ale Sruogaová na loptičku nedočiahla.

49:39
    Argentinčanky kontrolujú priebeh stretnutia a nepoušťajú Novozélanďanky prakticky k ničomu.

45:59
    D'Eliaová zastavila pred bránou strelu nohou, čo má za následok trestný roh.

44:05
    GÓL ! Z brejku skórovali Juhoameričanky! CARLA REBECCHIOVÁ pridávaná svoj druhý gól v zápase, po tom ako stála v spravnom čase na správnom mieste.

40:30
    Po následnej strele Sharlandové sa však skóre nemení.

40:05
    Juhoameričanky majú výhodu trestného rohu.

38:14
    Zmeniť to chcela Finlayonova, avšak jej prienik skončil skôr ako začal.

37:01
    Druhý polčas začal opatrne na oboch stranách.

35:01

Reprezentácia Argentíny bola prvý polčas aktívnejšia a záslužene vedie 1:0. Avšak pred sebou máme ešte ďalších 35 minút kde sa o slovo určite budú chcieť prihlásiť aj Novozélanďanky.