Španielsko - Austrália 13:8 (kon.) | Kazachstan - Grécko 4:11 (kon.)
Čierna Hora - Srbsko 11:11 (kon.) | Rumunsko - Maďarsko 15:17 (kon.)
V. Británia - USA 7:13 (kon.) | Taliansko - Chorvátsko 6:11 (kon.)
Kazachstan - Grécko

4:11

(1:2, 0:4, 1:3, 2:3)

Štvrtok 02.08.2012, 12:20Olympijské hry - vodné pólo - muži

Videli sme druhý dnešný zápas, tento však bol podstatne jednoznačnejší. Gréci treba povedať, že vyhrali zaslúžene a tak si pripisujú dôležité body do tabuľky a budú tak bojovať ešte o postup zo skupiny. Kazachstan bude hrať už iba o česť. Ďakujem za pozornosť prajem pekný zvyšok dňa. (13:23:23)

34:00
    A je tu koniec zápasu.

33:45
    Posledný útok Kazachstanu zdá sa, že ukončí tento zápas.

33:00
    Začala sa posledná minúta stretnutia.

30:38
    V predposlednej minúte sa trieda do čierneho pred chvíľkou potrestaný Ukumarov, no už len koriguje ten nepriaznivý výsledok pre jeho tím. (4:11)

29:43
    Vylúčený hráč Gorovoy.

29:25
    Tretín gól Kazachstanu pridáva Ukumanov, prihrával mu Kokorin, brankár Deligiannis nemal šancu. (3:11)

28:02
    Ten istý hráč zvyšuje náskok a pridáva svoj prvý gól zápasu po peknej akcii s Miralisom. (2:11)

27:20
    Gréci poslali do vody čerstvé sily a nový hráč Mourikis strieľa no jeho strelu kryje Maximov v bráne Kazachstanu.

26:32
    Time-out Grécka.

25:24
    Zhilyayev mína priestor brány. Pri lopte opäť Gréci.

24:20
    Fountoulis zvyšuje z penalty. Je to už je piaty gól v zápase. (2:10)

24:01
    Začala sa posledná 8 minútovka zápasu. Šprint o loptu vyhráva Fountoulis.

24:00
    A je tu koniec tretej štvrtiny, ktorú vyhrali Gréci v pomere 1:3

23:27
    V poslednej minúte je tu ďaľší gól a opäť na strane Grékov, presadzuje sa Delakas. (2:9)

22:45
    Strela Kazacha Shakenova bola zblokovaná a tak útočí Grécko.

21:00
    Faul jedného kazažského tímu a z penalty sa nemýlil Fountoulis. (2:8)

20:10
    Výlúčený Grék CHATZITHEODOROU.

19:11
    Po dlhom čase udrelo aj na druhej strane, brankára Grékov parádnou strelou prestrelil Gorovoy. (2:7)