Austrália - USA 1:0 (kon.) | Čína - Holandsko 0:1 (kon.)
JAR - Nemecko 0:2 (kon.) | Belgicko - V. Británia 0:3 (kon.)
koniec udalosti
JAR - Nemecko

0:2

(0:1)

Štvrtok 02.08.2012, 17:00 • Riverbank Arena • Olympijské hry - pozemný hokej - ženy

Ja sa s Vami lúčim. Prajem príjemné sledovanie ďalšieho olympíjskeho programu... (18:29:30)

Nemecko si na svoje konto pripisuje výhru 2:0. Celý zápas patrili nemecké reprezentantky k lepším a hokejistky z Juhoafrickej republiky nepustili takmer k ničomu.

70:00

69:06
    Marie Maversová dostáva v poslednej minúte zápasu žltú kartu.

68:30
    Menej ako dve minúty majú Nemky loptičku vo svojej moci...

66:01
    Jennifer Wilsonova sa teraz predrala po pravej strane, ale v konečnej fáze nedokázala zakončiť.

64:24
    Nemecké reprezentantky už po niekoľký krát v posledných minútach uzavreli Juhoafričanky v ich pásme.

62:18
    Zatiaľ to na obrat nevyzerá, Nemky svoje súperky k loptičke v týchto minútach takmer vôbec nepúšťajú.

60:00
    Ostáva 10 minút do konca a s Juhoafričankami to nevyzerá dobre ani v treťom zápase na turnaji.

58:07
    A opäť zakončovoala Pietie Coetzeeová, ktorá mala na hokejke kontaktný gól! V tom, aby jej strela skončila v sieti zabránila výborným zákrokom brankárka Franková.

57:17
    Aktivita sa Juhoafričankám vyplatila, budú zahrávať trestný roh.

54:20
    Coetzeoová je zatiaľ v tomto stretnutí najsnaživejšia, čo sa týka celku z afirckého kontinentu. Jej strelu teraz gólmanka Franková musela vyrážať mimo brány.

53:16
    Wildeovej ďalekonosná strela o hodný kus minula bránku JAR.

52:00
    Juhoafričanky teraz zapli na mierne vyššie otáčky, uvidíme či to bude stačiť aspoň na kontaktný gól.

49:48
    Chamberlainová bola teraz vo vynikajúcej šanci, po samostatnom prieniku medzi ňou a bránou stála len jedna protihráčka, a jej strela nakoniec išla pár centimetrov vedľa ľavej tyče nemeckej brány.

48:30
    Juhoafričanky sa zatiaľ do útoku veľmi nehrnú...nemecké reprezentantky majú zatiaľ rozohraný tento zápas veľmi dobre.

46:09
    Strela Nataši Kellerovej nemala dostatočnú razanciu, aby sa dostala za Rixovej chrbát.

43:38
    A pokutový roh sa nakoniec strieľa a Nemky svoju šancu zvýšiť skóre na 2:0, po tom čo sa konečne z trestného rohu dokázala presadiť FANNY RINNEOVÁ.