Jednotlivci - muži (kon.) | Jednotlivci - ženy (kon.)
koniec udalosti
Jednotlivci - ženy

Streda 01.08.2012, 10:26Olympijské hry - Lukostreľba

Tak, skončil sa posledný zápas dnešného dlhého dňa. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia nabudúce. (20:08:27)

Ki (KOR) - Timofeyevová (BLR) 6:2! Kórejčanka postupuje ďalej ! Zahrá si v bojoch o semifinále.

Skalp tretieho setu získala Ki. 4:2!

Druhý set vyhrala Timofeyevová (BLR) a vyrovnáva skóre na 2:2!

Zápas sa začal víťazstvom Juhokórejčanky v prvom sete . 28:23 svietilo na ukazovateli.

Rozstrel vyhráva Timofeyevová (BLR)! Obe síce trafili číslo 9, ale šíp bieloruskej pretekárky sa umiestnil bližšie 10 ako súperkin šíp. Timofeyevová vyzve na duel Kórejčanku Ki.

Štvrtý aj piaty set získala Ukrajinka. 27:25 a 26:25 , tak vyzerá skóre štvrtého a piateho setu. Celkové skóre je 5:5 a nasleduje rozstrel!

Tretí set víťazku nepozná. Obe strelkyne si body rozdelia. Timofeyevová (BLR) - Sicheniková (UKR ) 5:1!

Zápas medzi Timofeyevovou (BLR) a Ukrajinkou Sichenikovou nemal favorita. Aj keď, prvé dva sety ukoristila Bieloruska. Oba len tesne o bod. 26:25 a 25:24. Vyhráva tak 4:0

Nasleduje zápas Európskeho charakteru. Stretnú sa v ňom lukostrelkyne zo štátov z minulého Sovietskeho bloku.

Zahanbujúca prehra Iračanky! V treťom sete dokázala trafiť len 7,4 a 5 . So skóre 27:16 sa lúči s týmto turnajom. Kórejčanka Ki postupuje v ľahkom boji ďalej.

Irančanke sa vôbec nedarilo. Trafila v druhom sete len dokopy 19 bodov a pomaly si začínala baliť kufre. 4:0 pre Ki (KOR).

Prvý set patril jasne Ki. Vyhrala ho 29:18.

Zápas medzi Juhokŕejčankou Ki a Iračankou Al-Masshadani mal jasnú favortiku. Bola ňou Ki.

25:24. Trefy 8,9,8 posielajú Chengovú do ďalších bojov. Bol to ďalší rýchly proces. Chengová (CHN) - Valenciová (MEX) 7:1!

Štvrtý set končí remízou. 5:1 pre Chengovú z Číny.

Prvé dva sety vyhrala Číňanka, keď v oboch setoch vyhrala 27:25 a ujala sa tak vedenia 4:0!

Zápas medzi Valenciovou (MEX) a Chengovou (CHN) práve začal.