Jednotlivci - muži (kon.) | Jednotlivci - ženy (kon.)
koniec udalosti
Jednotlivci - ženy

Streda 01.08.2012, 10:26Olympijské hry - Lukostreľba

Ki (KOR) - Timofeyevová (BLR) 6:2! Kórejčanka postupuje ďalej ! Zahrá si v bojoch o semifinále.

Zápas medzi Timofeyevovou (BLR) a Ukrajinkou Sichenikovou nemal favorita. Aj keď, prvé dva sety ukoristila Bieloruska. Oba len tesne o bod. 26:25 a 25:24. Vyhráva tak 4:0

Zahanbujúca prehra Iračanky! V treťom sete dokázala trafiť len 7,4 a 5 . So skóre 27:16 sa lúči s týmto turnajom. Kórejčanka Ki postupuje v ľahkom boji ďalej.

25:24. Trefy 8,9,8 posielajú Chengovú do ďalších bojov. Bol to ďalší rýchly proces. Chengová (CHN) - Valenciová (MEX) 7:1!

Cheng (CHN) vyhráva aj piaty set pomerom 28:26 a vyzve na duel víťazku predošlého duelu Valenciovú z Mexika. Cheng - Brito (VEN) 6:4!

9 9 a 10 trafila Britová a vyrovnáva skóre na 2:2!

Druhý set skončil 26:26. Tretiu strelu Parnatová (EST) pokazila, keď trafila len 6. Skóre je teda 3:1 pre Valenciovú (MEX)

Choiová nič nenechala na náhodu! Triafa 10, kým Španielka len 9. Choiová (KOR) - Grandalová (SPA) 6:5! Ďalej postupuje Juhokórejčanka.

Je vyrovnané! Grandalová vstala z mŕtvych! Španielska lukostrelkyňa má stále šancu vyhrať tento zápas. Skóre je 5:5 a dôjde k rozstrelu.

28:26 pre Juhokórejčanku. Tak skončil tretí set. Choiová je len krôčik od postupu! 5:1!

Tretí aj štvrtý set vyhráva Grandalová (SPA) v pomeroch 28:25 a 29:27 a postupuje medzi 32 najlepších , kde sa stretne s víťazkou predchádzajúceho zápasu, Choiovou z Kórei. Konečný výsledok Grandalová (SPA) - Rendonová (COL) 6:2!

Prvý set tesne vyhráva Španielka. 2:0.

Rozstrel vyhrala Choiová z Južnej Kórei. Trafila 10 zatiaľ čo Talianka Tomasiová len 9. Choi (KOR) - Tomasi (TAL) 6:5! Choi postupuje ďalej !

Nasleduje rozstrel vážení športoví priaznivci. Choi z Južnej Kórei vyrovnala stav na 5:5 , keď trafila dve 10 jednu 9 . Skóre 29:27 hovorilo jasne v jej prospech.

Piaty set nepriniesol výhru Laursenovej (DAN). Priniesol len remízu a tak je jasné, že štvrtá nasadená Američanka Loringová postupuje ďalej po výsledku 6:4 nad Dánskou Laursenovou!

Druhý set Loringovej nesadol. Trafila len 22 bodov a skóre je teda 2:2. Laursenová (DAN) tafila dve 9 a jednu 10 .

Zápas sa skončil. Tretí set skončil 26:22 pre Američanku a za sebou máme ďalší rýchly zápas. Loringová (USA) - Zaumová (BHU) 6:0.

Posledný piaty set rozhodol, že k rozstrelu nedôjde. 7:3 pre Dánku Laursenovú. Baudetová (CAN) si balí kufre.

Tretí set patril tiež Dánke a je už len krôčik o výhry. 5:1!

Rochmawatiová (INS) vyhrala aj štvrtý set. Britka smúti, nezvládla napätie a tak si balí kufre. Indonézčanka trafila vo štvrtom sete tri 10 a jasne dokázala Britke kto patrí do osemfinále. Rochmawatiová (INS) - Oliverová (GBR) 7:1

Tribúny jasajú! Britka postupuje ďalej. Vyhrala štvrtý set 28:26 a tento zápas 6:2!

Ika Yuliana Rochmawatiová vyhráva aj piaty set. Zvíťazila 6:4 , keď piaty set ovládla o 3 body 28:25 . Postupuje do šestnásťfinále.

Štvrtý set a opäť je vyrovnané! 4:4 .27:23 vyhrala túto sadu Rochmawatiová (INS) .

Štvrtý set jasne patri Ruske a preto Perovová (RUS) - Valeevová (ITA) 6:2! Koniec zápasu. Postupuje Ruská lukostrelkyňa.

Talianka postupuje a v ďalšom stretnutí sa stretne s Ruskou Perevovou . Piaty set vyhrala o 4 body 28:24 a celkové skóre je tak 7:3! O 11:05 začne ich vzájomný zápas, ktorý rozhodne o postupujúcej do osemfinále!

Tretí set skončil remízou a tak si obe hráčky body podelili. Trafili 28 z 30 a stav je vyrovnaný 3:3!

Rýchly proces urobila 9. nasadená Ruska s Egypťankou Kamelovou. Aj v treťom sete zvíťazila o bod,26:25 a vyhrala tento zápas 6:0! V ďalšom zápase sa stretne buď s Kwongovou (PRK) alebo s Valajevovou (ITA)

Vážení športoví priaznivci vítam vás pri sledovaní Olympijskeho športu lukostreľba. Dnes sa uskutoční ďalší deň vyraďovacej fázy. V dopoludňajšej časti sa stretnú tieto lukostrelkyne:

10:26 Perovová (9. RUS) - Kamelová (56. EGY)
    10:39 Kwonová (41. PRK) - Valejevová (24. ITA)
    11:44 Fang (25. CHN) - Rochmawatiová (40. INS)
    11:57 Oliverová (57. GBR) - Kumariová (8. IND)
    13:02 Beaudetová (29. CAN) - Laursenová (36. DAN)
    13:15 Zamová (61. BHU) - Lorigová (4. USA)