JAR - Nový Zéland 1:4 (kon.) | Belgicko - Čína 0:0 (kon.)
V. Británia - Južná Kórea 5:3 (kon.) | Argentína - USA 0:1 (kon.)
Argentína - USA

0:1

(0:1)

Utorok 31.07.2012, 20:00Olympijské hry - pozemný hokej - ženy

O 22:15 začína posledný program dnešného pozemného hokeja v Londýne v ktorom sa stretnú hráčky Nemecka a Austrálie.

Prajem príjemný zvyšok utorňajšieho večera. (21:27:45)

Ozdobou dnešného stretnutia boli na oboch stranách brankárky. O víťazovi rozhodla jedna využitá šanca v 28. minúte v podaní Shanon Taylorovej. Na druhej strane sa nedokázala hlavne v dvoch veľkých šanciach presadiť Cavallerová.

70:00

69:31
    Žltá karta pre O´Donnellovú.

68:50
    Argentínčanky už hrajú vabank, odvolali brankárku!

68:15
    Aymerovej teraz chýbali centimetre na to, aby zachytila prihrávku, keď sa mohla už rútiť do veľkej šance.

67:05
    Daniela Sruogová dostáva žltú kartu za hru s vysokou hokejkou v tej najmenej vhodnej chvíli pre argentínsky tím.

66:19
    Čas pre argentínske hráčky sa kráti. Uvedomujú si to, a tak sa snažia strielať s každej možnej pozície.

64:44
    Argentínska akcia opäť zastavená na pevnej americkej defenzíve.

63:12
    Veľkú šancu na vyrovnanie teraz spálila Rebecchiová, ktorej strela tesne míňa hornú tyč Swensenovej svätyne.

61:00
    Ostáva menej ako 10 minút do konca. Pozemné hokejistky z Argentíny sú v posledných minútach aktívnejšie a snažia sa o vyrovnanie. Uvidíme, či sa im niečo podarí vymyslieť proti dobre pracujúcej obrane Spojených štátov amerických.

57:38
    Len výborný zákrok gólmanky Swensonovej teraz zabránil tomu, aby sa Rebecchiovej strela po zahrávanom trestnom rohu nedostala za bránkovú čiaru.

56:45
    A pokutový roh nariadený proti hráčkam USA.

56:02
    Argentínčanky teraz takmer vyrovnali. Martina Cavallerová vypálila delovku, ktorá len tak lízla pravú žrď brány USA.

54:54
    Opäť v prieniku Argentína. Tentoraz sa do súperovho obranného pásma vybrala Sruogová, ale bez úspešne.

53:28
    Silvina D´Eliová teraz spálila dobrú šancu, keď svoju strelu poslala tesne vedľa americkej brány.

52:14
    Cavallerová opäť predviedla fantastický samostatný prienik a vybojovala pre Argentínu pokutový roh. Nasledujúca akcia môže veľa napovedať o ďalšom priebehu.