Maďarsko - Čierna hora 10:11 (kon.) | Chorvátsko - Španielsko 8:7 (kon.)
Austrália - Kazachstan 7:4 (kon.) | Grécko - Taliansko 7:7 (kon.)
koniec udalosti
Chorvátsko - Španielsko

8:7

(2:1, 3:2, 2:4, 1:0)

Utorok 31.07.2012, 12:30 • Water Polo Arena • Olympijské hry - vodné pólo - muži

Nateraz sa lúčim a prajem vám príjemné sledovanie ďalšieho utorňajšieho olympíjskeho programu. (13:43:06)

Rozhodca protest nakoniec neuznal, a tak sa zápas končí. Po dramatickom a nervy drásajúcom závere, tak nakoniec vyhrávajú 8:7 a šťastným strelcom sa stáva Sandro Sukno, ktorý 66 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času dokázal premeniť nariadený trestný hod.

32
    Perez Vargas dve sekundy pred koncom prekonal chorvátskeho gólmana, no lopta podľa rozhodcu neprešla celým objemom za bránkovú čiaru. Toto rozhodnutie sa však nepáči španielskému trénerovi, ktorý rozhodcovi ukazuje záznam akcie na veľkoplošnej obrazovke a dožaduje sa uznania vyrovnávajúceho gólu, ktorý by zápas poslal do predĺženia.

32
    Chorvátom sa nepodarilo vystreliť, v záverečných sekundách tak budú pri lopte Španieli.

32
    Útok Španielov zblokovaný. Pri lopte sú znova Chorváti...

31
    Sandro Sukno 66 sekúnd pred koncom zápasu premieňa trestný hod, a Chorváti sú tak bližšie k víťazstvu.

31
    Španieli tlak nevyužili a navyše je teraz proti ním odpískaný trestný hod.

31
    Vylúčenie pre Chorvátov, šanca Španielov.

30
    MINGUELL ALFEREZ Marc (ESP) a jeho strela vychytané chorvátskym gómanom. V poslednej časti hry sme tak gól stále ešte nevideli.

29
    V poslednej štvrtine pôsobia oba celky dosť nervózne, a preto sme svedkami mnohých nepresností na oboch stranách.

29
    Po peknej kombinácii teraz strieľal Petar Muslim, ale chorvátsko do vedenia nejde, keďže opäť strela skončila len na žrdi.

28
    Time-out pre mužstvo Chorvátska.

27
    A ďalšia nepresnosť, tentoraz zo strany CHorváta Jokovica, ktorý triafa len hornú žrď.

27
    PERRONE ROCHA Felipe (ESP) nepresne...vo svojom ďalekonosnom pokuse míňa chorvátsku bránu.

26
    Time-out si teraz berie španielský kouč.

26
    Výhodu presilovej hry teraz dostanú aj Španieli. Proti pravidlám sa previnil BOSKOVIC Miho (CRO).

25
    Sandro Sukno teraz mohol poslať Chorvátov do vedenia, šancu nevyužil a z výhodnej pozície triafa len žrď.