Maďarsko - Čierna hora 10:11 (kon.) | Chorvátsko - Španielsko 8:7 (kon.)
Austrália - Kazachstan 7:4 (kon.) | Grécko - Taliansko 7:7 (kon.)
koniec udalosti
Grécko - Taliansko

7:7

Utorok 31.07.2012, 16:30Olympijské hry - vodné pólo - muži

Z mojej strany je to na teraz všetko, zapnite si aj nejaký ďalší zápas z bohatej ponuky LOH. (17:41:31)

Videli sme celkom zaujímavý zápas, ktorý sa však skončil tak povediac aj očakávanou remízou. Grécko - Taliansko 7:7.

Zápas sa skončil.

32
    Tyč v poslednýc sekundách hry, Afroudakis(GRE) trafil iba vonkajšiu tyč talianskej brány.

32
    V samotnom závere prichádza obrovská šanca Talianska, Figlilo vyslal tvrdú strelu na bránu, no tam vytiahol parádny zákrok Deligiannisem.

30
    Grécko vyrovnáva! Po peknej kombinačnej hre prichádza zaslúžena odmena, z ľavej strany vystrelil Afroudakis, ktorý vyrovnáva na 7:7.

29
    Presciutti vystrelil, ale trafil iba dobre postaveného brankára Grécka.

28
    O minútu neskôr prichádza vedúci gól Talianska, Presná strela nedala žiadnu šancu gréckemu brankárovi, stav 6:7.

27
    Stav sa však o chvíľu mení, strela zo stredu hracej plochy skončila pri ľavej tyči, autorom tejto tvrdej strely je Fountoulis. Grécko - Taliansko 6:6.

26
    Parádny zákrok Tempestiho, ostáva stav 5:6.

25
    Hneď v úvode poslednej časti hry prichádza strela Afrodakisa, mimo.

Začala sa štvrtá štvrtina.

Videli sme veľmi zaujímavú tretiu časť hry, góly sa striedali po minútach, takže uvidíme ako na tom bude posledná časť hry.

Skončila sa tretia štvrtina.

24
    Pár sekúnd do konca tretej časti hry, videli sme množstvo gólov, príde ešte nejaký?

23
    Po tyči prichádza už gól Talianska, počas presilovky sa persne trafil Giorgetti. Grécko - Taliansko 5:6.

22
    Taliansko trafilo tyč! Fiorentiniho sa dokázal uvolniť a následnou strelou tak trafil vonkajšiu tyč brány.

21
    Neuveriteľné! Ďalší gól hneď o pár sekúnd, Taliansko vyrovanlo záshlou prudkej strele Girogettiho.