Maďarsko - Čierna hora 10:11 (kon.) | Chorvátsko - Španielsko 8:7 (kon.)
Austrália - Kazachstan 7:4 (kon.) | Grécko - Taliansko 7:7 (kon.)
Grécko - Taliansko

7:7

Utorok 31.07.2012, 16:30Olympijské hry - vodné pólo - muži

32
    Tyč v poslednýc sekundách hry, Afroudakis(GRE) trafil iba vonkajšiu tyč talianskej brány.

30
    Grécko vyrovnáva! Po peknej kombinačnej hre prichádza zaslúžena odmena, z ľavej strany vystrelil Afroudakis, ktorý vyrovnáva na 7:7.

28
    O minútu neskôr prichádza vedúci gól Talianska, Presná strela nedala žiadnu šancu gréckemu brankárovi, stav 6:7.

27
    Stav sa však o chvíľu mení, strela zo stredu hracej plochy skončila pri ľavej tyči, autorom tejto tvrdej strely je Fountoulis. Grécko - Taliansko 6:6.

23
    Po tyči prichádza už gól Talianska, počas presilovky sa persne trafil Giorgetti. Grécko - Taliansko 5:6.

22
    Taliansko trafilo tyč! Fiorentiniho sa dokázal uvolniť a následnou strelou tak trafil vonkajšiu tyč brány.

20
    Gol za gólom, aj takto by sa dal opísať doterajší priebeh tretej štvrtiny. Ten ďalší pridávajú Gréci, keď po strele Theodorpoulosa prichádza gól na 5:4.

18
    Hneď na to trestným hodom vyrovnáva Grécko zápas na 4:4. Afroudakis rutinérsky premenil trestný hod.

18
    Taliani využívajú presilovku! Po tom čo Taliansko hralo o jedného muža viac prišla strela Niccola Gitta, ktorý poslal loptu k pravej tyči.

15
    O minútu neskôr prichádza vyrovanie Talianska, prihrávka do stredu hracej plochy, nasledná krížna strela a je to tam. Grécko - Taliansko 3:3.

1
    Hneď v prvej minúte sme svedkami prvého gólu, po prvej šanci Grécka prichádza strela z pravej ruky Fountoulisa. Strele pridalo ešte aj rezanciu odraz od vodnej hladiny.